Poptávám venkovní rolety a okna do sklepa

Poptávám venkovní rolety a okna do sklepa

Poptávám rolety venkovní, barva bílá. Na ostatních oknech máme rolety z plastu pro

dveře výška 1900 - šířka 920mm

okno výška 1100 - šířka 550mm.

Dále potřebuji okna do sklepa o rozměrech 750x400mm - 3ks neotevíratelných a 1ks otevír.


Děkuji předem za sdělení přibližné ceny včetně montáže.
Poptávka byla vložena dne:
17.07.2017 12:59

Platnost poptávky:
17.08.2017 08:23

Kontaktní osoba:
pelikan

Kontaktní email:

Telefon:
+420 605 037 908

Okres:
Brno-venkov

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Kvalitní výroba a montáž - okna, eurookna a vchodové dveře ze dřeva

Kvalitní výroba a montáž - okna, eurookna a vchodové dveře ze dřeva

Jako nejstarší výrobce oken a dveří v regionech Ostrava, Frýdek-Místek a Havířov dbá společnost Okna ROBENEK, s.r.o. na neustálé zlepšování a vývoj výrobků k maximální spokojenosti každého zákazníka. Kvalitu, estetiku a dokonalé zpracování najdete na těchto produktech - dřevěná okna - okna EURO 68 SOFT - okna EURO 78 SOFT - okna EURO 88 SOFT - okna EURO RUSTIKAL - vchodové dveře - dveře PROFIL 68 - dveře PROFIL 78 - okenice - parapety vše v široké škále lazurovacích odstínů. Vytvořte si doma dokonale příjemné prostředí se společností Okna ROBENEK, s.r.o. Těšíme se na spolupráci s Vámi!


Posuvně sklopné dveře - moderní balkónové dveře, které zajistí více světla a prostoru

Posuvně sklopné dveře - moderní balkónové dveře, které zajistí více světla a prostoru

Posuvně sklopné dveře jsou oblíbeným a moderním prvkem rodinných domů. Hodí se do novostavby i malých průchodů jako náhrada standardních balkónových dveří. Díky posuvně sklopnému křídlu, jednoduše dveře vyklopíte a poté s nimi pohybujete po položené kolejnici a posunou na stranu. Oslovte firmu Baran-FMB, spol. s r.o. a pořiďte si i vy moderní balkonové dveře v podobě posuvně sklopných dveří. Naše výrobky distribuujeme po celé České republice, zejména pak v okolí Opavy a Ostravy. Dveře se jednoduše ovládají za pomocí masivní kliky. Větrání si zajistíte jednoduchým sklopením posuvného křídla do ventilační polohy. Posuvně sklopné dveře vyrábíme v různých provedeních. pro více informací nás neváhejte kontaktovat.


Venkovní, interiérové protisluneční okenní fólie - účinné zamezení přehřívání interiérů

Venkovní, interiérové protisluneční okenní fólie - účinné zamezení přehřívání interiérů

Využijte v horkých letních měsících plných slunce vhodné pomocníky. Venkovní exteriérové a interiérové protisluneční okenní fólie účinně zamezení přehřívání interiérů. Kvalitní okenní fólie vyrábí a dodává společnost PortaTherm s.r.o. z Brna. Provádíme také odbornou montáž. Protisluneční okenní fólie se také stávají oblíbené i díky svému atraktivnímu designu, který napomáhá k moderní změně vzhledu budov. Venkovní exteriérové protisluneční fólie: - ideální ve chvíli, kdy se primárně řeší průnik infra záření (tepla) do budovy v letních měsících - fólie nepropustí teplo dovnitř budovy, ale odrazí jej zpět ven - jedná se o maximální energetickou ochranu - o třetinu účinnější než vnitřní fólie se stejnými parametry Interiérové protisluneční fólie na okna: - snížení viditelného světla - uplatnění v kancelářích či ve skladech a továrnách - proti nahlížení do objektů (zrcadlový efekt). Pro nezávaznou kalkulaci nás neváhejte kontaktovat.


Originální zimní zahrada s posuvnými dveřmi-montáže na zakázku

Originální zimní zahrada s posuvnými dveřmi-montáže na zakázku

Místem pro relaxaci a odpočinek, může být zimní zahrada Vašeho domu. Pokud ji toužíte mít, obraťte se v okrese Uherské Hradiště na firmu TVT EURO-okna s.r.o.. Máme dlouholeté zkušenosti se zpracováním dřeva, dodáváme originální zimní zahrady s posuvnými dveřmi. Vzhled zimní zahrady je vždy originálem - stavíme zimní zahrady na zakázku dle Vašich představ. Téměř vždy bývá zimní zahrada propojena s obytnou částí, vzhledem k tomu je vhodný pro její realizaci nejen dům, ale i terasa, lodžie, nebo balkón Vašeho bytu. Zimní zahrada může sloužit jako netradiční obývací pokoj. Je vhodná pro pěstování kaktusů, sukulentů, tropických rostlin. Neváhejte a kontaktujte nás ZDARMA na tel.: 800104204.


Horizontální a vertikální žaluzie Praha – ochrání vás před teplem i pohledy sousedů

Horizontální a vertikální žaluzie Praha – ochrání vás před teplem i pohledy sousedů

Vyřešte jednoduše a elegantně problém s vybledlým čalouněním, horkem v místnosti v létě a se ztrátou soukromí, když Vám kolemjdoucí vidí do místnosti. Investujte do horizontálních či vertikálních žaluzií od firmy Ladislav Daněk z Prahy a máte po starostech. Volba propustnosti světla, barva a ovládání žaluzií je jen na Vás. Vertikální i horizontální žaluzie jsou vysoce funkční a navíc hezky doplní interiér vašeho pokoje, kanceláře nebo jiného prostoru. Pokud máte s montáží vertikálních či horizontálních žaluzií dotazy, neváhejte kontaktovat firmu Ladislav Daněk z Prahy.


Dřevěná EURO okna - přírodní dřevěný materiál, moderní design a tepelná izolace

Dřevěná EURO okna - přírodní dřevěný materiál, moderní design a tepelná izolace

Uvažujete o nových oknech a jste z okolí Třebíče? Pak se podívejte na firmu BOHEMIO CZ s.r.o., která se specializuje na výrobu a prodej moderních EURO oken. Dřevěná EURO okna vynikají svým příjemný dřevěným vzhledem, který dá vyniknout jak Vašemu domu, tak i firmě. Okna jsou vhodná téměř do všech prostor s výjimkou budov v pasivním standardu, tedy budov z nízkým energetickým výdajem dle směrnic daných ČR. Dřevěná EURO okna jsou z trojvrstvého lamelu a materiálu (smrk, dub nebo meranti). Mají výborné tepelněizolační vlastnosti a protihlukovost. Okna jdou vyrobit i v tzv. variantě Softline, kde jsou obohacena o zdobnou profilaci a rádius. Firma BOHEMIO CZ s.r.o. vyrábí EURO okna v několika velikostech (68, 78, 88). Pro více informací se podívejte na webové stránky firmy, či je kontaktuje pomocí emailové adresy.