Systém elektronického mýtného

Systém elektronického mýtného

Předmětem veřejné zakázky je
a) vybudování systému elektronického mýtného (SEM), tj. buď (i) převzetí stávajícího elektronického systému výkonového zpoplatnění pozemních komunikací (ESVZ) nebo jeho částí a vybudování SEM za použití těchto částí ESVZ, nebo (ii) vybudování zcela nového SEM,
b) poskytování komplexních služeb spojených s provozem SEM,
c) poskytování dalších souvisejících dodávek a služeb a
d) poskytování služeb souvisejících s ukončením provozu SEM.
Detailní specifikace předmětu plnění veřejné zakázky a technických podmínek je uvedena v přílohách zadávací dokumentace, zejména v příloze č. 1 – Technické podmínky.
Veřejná zakázka vložena:
19.06.2017 08:27

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Česká republika - Ministerstvo dopravy

Originální záznam:

Okres:
Praha-město

Hlavní místo plnění:
Hlavní město Praha

Platnost veřejné zakázky:
14.08.2017 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Česká republika - Ministerstvo dopravy

Zadavatel IČ:
66003008

Zadavatel ulice:
nábřeží Ludvíka Svobody 1222/12

Zadavatel PSČ:
110 15

Zadavatel obec:
Praha 1

Kontaktní osoba:
Ing. Václav Krumphanzl

Zadavatel telefon:
+420 225 131 111

Fax:
+420 225 131 184

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.mdcr.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Výroba elektronických komponentů

Výroba elektronických komponentů

Vyžaduje Vaše podnikání kvalitní elektronické komponenty a hledáte spolehlivého dodavatele, který si zakládá na kvalitě? Pak se spolehněte na společnost ALLTRONIC, elektronické stavební skupiny a komponenty, spol. s r.o. sídlící nedaleko Plzně, která je zaměřena na výrobu tlumivek, transformátorů, odporových můstků nebo osazování desek plošných spojů. Cílem naší výroby je dodat zákazníkovi produkt vysoké kvality s dlouhou životností, proto je součástí procesních operací 100% kontrola každého námi vyrobeného elektronického komponentu. Staňte se i Vy spokojeným zákazníkem společnosti ALLTRONIC, elektronické stavební skupiny a komponenty, spol. s r.o. a v případě zájmu nebo dotazů nás neváhejte kontaktovat.


Osazování plošných spojů Plzeň

Osazování plošných spojů Plzeň

Firma DURANGO electronic s.r.o. z Plzně nabízí své služby osazování tištěných plošných spojů, včetně dodání kvalitních dílů, poradenství při výběru součástek, pájení tištěných spojů, montáž a kompletizaci výrobků. Naše firma reaguje na přání zákazníků a Vaše zakázka není omezena minimálním počtem kusů, osazujeme plošné spoje podle zadání zákazníka od jednoho do tisíců kusů. Garantujeme kvalitní materiál, profesionální vyhotovení, slušné ceny a rychlé dodací lhůty. Pokud máte o naše služby zájem nebo pokud máte dotazy, neváhejte nás kontaktovat telefonicky nebo pomocí odkazu na našich stránkách.


Elektromagnety, IDC konektory, pneumatické prvky  - velkoobchodní prodej Praha 4

Elektromagnety, IDC konektory, pneumatické prvky - velkoobchodní prodej Praha 4

Společnost Mechatronic, spol. s r.o. je českým dodavatelem součástek pro elektroniku a elektrotechniku od předních světových výrobců. Jsme výhradním obchodním zástupcem firem jako jsou například: - LEMO, EBMPAPST, EAO, INOTEC ELECTRONIC... a jiné. Provozujeme velkoobchod se součástkami z oblasti elektroniky a elektrotechniky. Najdete nás na adrese Kloknerova 9 Praha 4. Provozní doba naší provozovny: Pondělí - Čtvrtek: 8:00 - 16:00 Pátek: 8:00 - 15:30 Potřebujete poradit? Zavolejte nám nebo napište, rádi vám poradíme s výběrem toho správného zboží.


Výroba a montáž elektrických rozváděčů

Výroba a montáž elektrických rozváděčů

Výrobu i montáž elektrických rozvaděčů svěřte firmě MANEL, spol. s.r.o. se sídlem v Šumperku nedaleko Zábřehu. Zajistíme vám výrobu a montáž: - nízkonapěťové a kompenzačních rozváděče - rozváděče pro automatickou regulaci a řízení - bytové rozváděče. Rozváděče jsou dodávány dle požadavků investora v různých provedeních, závislých například od stupně krytí, napěťové soustavy nebo technologických nároků. Také vám poskytneme odborné konzultace a záruční i pozáruční servis 24 hod on-line. Klademe důraz na kvalitu našich služeb a maximální spokojenost zákazníka.


Výroba zakázkové kabely, kabelové svazky pro průmyslové, speciální stroje, motorsport,leteckou, vojenskou techniku

Výroba zakázkové kabely, kabelové svazky pro průmyslové, speciální stroje, motorsport,leteckou, vojenskou techniku

Výrobce kabelových svazků, firma Ray Service, a.s. z regionu Zlínský kraj, dodává zakázkové kabely - kabelové svazky pro průmyslové, speciální stroje, motorsport, dopravní techniku, zdravotní, leteckou, vojenskou techniku. Firma je také distributorem světových výrobců kabelových komponent. Jsme schopni poskytnou specifické produkty s příznivým poměrem cena-výkon a služby šité na míru. Využíváme zkušenosti získané při spolupráci s Českými Aeroliniemi, Armádou ČR i s továrním týmem Škoda Motorsport. Výroba zakázkové kabely, kabelové svazky pro: - dopravní techniku - důlní techniku - průmyslové stroje - speciální stroje a zařízení - motorsport - závodní automobilová technika - aerospace - leteckou techniku - vojenské použití. Výroba elektromechanických komponent.


Konektory LEMO – pro spolehlivé propojení zařízení

Konektory LEMO – pro spolehlivé propojení zařízení

Spolehlivé propojení zařízení zajistí vysoce kvalitní multipolové, unipolové, vysokonapěťové, koaxiální a triaxiální konektory LEMO, které dováží a prodává společnost Mechatronic, spol. s r.o. se sídlem v Praze. Kvalitní konektory LEMO naleznou své uplatnění jak ve zdravotnictví, díky své dlouhé životnosti a odolnosti v těžkém průmyslu, v informačních systémech a technologiích, pro jejich spolehlivost je využívají komunikační systémy veřejných záchranných složek jako hasiči, policisté a záchranáři. Naleznete je také u audio vybavení, mikrofonů, neobejdou se bez nich kina, televize, divadla ani rádia. Požadujete o konektorech LEMO více informací? Ochotně Vám je sdělí ve společnosti Mechatronic, spol. s r.o.