Redukce VOC z procesu výroby kompozitních materiálů metodou koncentrace na zeolitovém kole

Redukce VOC z procesu výroby kompozitních materiálů metodou koncentrace na zeolitovém kole

Dodávka zařízení na snížení emisní VOC z výroby kompozitních materiálů pomocí technologie na bázi zakoncentrování vzdušiny s VOC na zeolitovém rotoru v kombinaci s následnou kompaktní regenerativní termickou oxidační spalovací jednotkou (RTO) v závodě (podniku) zadavatele včetně instalací zařízení pro odsávání a čistění odpadních plynů z výroby kompozitních materiálů. Zařízení bude pracovat na principu zakoncentrování vzdušiny s VOC na zeolitovém rotoru v kombinaci s následnou kompaktní regenerativní termickou oxidační spalovací jednotkou (RTO).
Veřejná zakázka vložena:
19.06.2017 08:27

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
COMPOSITE COMPONENTS a.s.

Originální záznam:

Okres:
Pardubice

Hlavní místo plnění:
Pardubický kraj

Platnost veřejné zakázky:
24.07.2017 00:00

Cena veřejné zkázky:
13 750 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
COMPOSITE COMPONENTS a.s.

Zadavatel IČ:
27521788

Zadavatel ulice:
Čepí 101

Zadavatel PSČ:
533 32

Zadavatel obec:
Čepí

Kontaktní osoba:
Stanislav Nenov

Zadavatel telefon:
+420 773 341 602

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.compositecomponents.eu/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Už žádná tlaková ztráta se vzduchovými filtry FGO

Už žádná tlaková ztráta se vzduchovými filtry FGO

Nedovolte nečistotám poničit nebo rovnou zničit Vaše cenné kompresorové zařízení. Obstarejte si účinnou ochranu v boji proti prachu, oleji, vodě nebo jiným nečistotám. Kupte si kvalitní a spolehlivé filtry FGO. Špičkové filtrace vzduchu prodlouží životnost užívání všech druhů kompresorů s průtokem od 34 m?/h až po 30 000 m?/h. Hlavní charakteristiky filtrů: Nízká tlaková ztráta. Filtry jsou vhodné pro použití ve všech aplikacích stlačeného vzduchu a se všemi druhy kompresorů. Vhodnost pro minerální, syntetické ale i bezolejový stlačený vzduch. Bez obsahu silikonu (žádné barvy pro úpravu vnitřních částí filtrů) Pro zamezení potencionální koroze je pouzdro chromátované.


Prodej průmyslové filtry - farmaceutický průmysl a zdravotnictví

Prodej průmyslové filtry - farmaceutický průmysl a zdravotnictví

Sháníte filtry pro farmaceutický průmysl a zdravotnictví? Kompletní sortiment filtrů dodává firma C-FILTER FILTRY, s.r.o. Brno. Všeobecně lze produkty tohoto druhu průmyslu rozdělit na: -enzymy, séra, extrakty, deriváty, vakcíny, infuze. Při jejich výrobě a zpracování je nejvíce využívaná filtrace vzduchu a kapalin. Filtrace vzduchu: -z pohledu vzduchové filtrace jsou nejpoužívanější vysoce účinné koncové filtry pro filtraci vzduchu v prostorách s nejvyššími požadavky na jeho čistotu a hygienu Filtrace kapalin: -v oblasti farmacie a zdravotnictví patří především separace látek z odpadních vod vznikajících ve výrobních provozech. Jedná se z větší části o železitou vodu, zákalovou vodu, vodu s různou tvrdostí, vodu znečištěnou bakteriemi apod.V tomto případě se používá dvojí filtrace – předfiltrace a finální filtrace. Předfiltrace zahrnuje především odstranění pevné kontaminanty. Finální filtrace se zaměřuje na membránové neboli sterilní filtrace, při které se odstraňují kontaminanty, bakterie a viry o velikosti v rozsahu 0,04 – 1,2µm. Bližší informace k filtrům naleznete na webových stránkách.


Prodej a servis potrubních filtrů Praha - potrubní filtry AQUA

Prodej a servis potrubních filtrů Praha - potrubní filtry AQUA

Společnost HARSOFT nabízí prodej a servis potrubních filtrů. Máme dlouholeté zkušennosti v technologii úpravy vody. Na veškerou naší práci a výrobky zajišťujeme záruční a pozáruční servis. - oprava nefunkčních zařízení - doplnění zásob provozních hmot. Prodej filtrů: - potrubní filtry Aqua Slimline - Aqua Bic - proplachovací filtry - potrubní filtry CINTROPUR - odstředivé filtry - filtrační vložky a náplně - příslušenství. V našem sortimentu eshopu naleznete také: provozní hmoty, multifiltry, dezinfekce vody, UV lampy. Pokud máte dotazy, nebo si nevíte rady, neváhejte nás kontaktovat.


Průmyslová filtrace-výroba hadicové, patronové, atypické filtry

Průmyslová filtrace-výroba hadicové, patronové, atypické filtry

Ve výrobních provozech je třeba z důvodu náročných provozních podmínek zajistit filtraci vzduchu, kterou zajistí hadicové, patronové filtry. V oboru průmyslová filtrace působí firma RAJCH Zlín, která vyrábí i atypické filtry. Patronové filtry jsou vhodné pro filtraci prachu, odsávání vzduchu, olejové a emulzní mlhy v provozech s různými průmyslovými technologiemi - kde probíhá frézování, vrtání, CNC obrábění, mokré broušení, tryskání i pro chemický, potravinářský a těžební průmysl. Hadicové filtry jsou vhodné do provozu s náročnými provozními podmínkani - velké množství prachu různého druhu, agresivní prostředí, abrazivní prach, explozivní prostředí. Firma RAJCH zajišťuje i servis na námi dodaná zařízení.


Plně automatické ultrafiltrační jednotky vybavené keramickými filtračními tvarovkami - RATMATIK CFC

Plně automatické ultrafiltrační jednotky vybavené keramickými filtračními tvarovkami - RATMATIK CFC

K úpravě a čištění vod nyní společnost W.P.E. a.s. z Prahy vyrábí a dodává moderní a plně automatické filtrační jednotky, které jsou vybavené keramickými filtračními tvarovkami RATMATIK CFC s funkcí zpětného proplachu. Odborníci v oboru technologie čištění odpadních vod jsou připraveni navrhnout každému klientovi projekt na míru dle zadaných požadavků a doporučit nejvhodnější technologické řešení. Pro oddělení nežádoucích příměsí upravované vody využívá společnost W.P.E. a.s. osvědčené plně automatické filtrační jednotky založené na principu využití keramických filtračních tvarovek s funkcí zpětného proplachu pro žádaný výsledek a delší životnost a bezporuchovost zařízení. Pro více informací o technologii čištění a úpravy vody pomocí této moderní metody kontaktuje odborníky ze společnosti W.P.E. a.s.


Technologický inženýring filtračních systémů - výroba filtračních zařízení na míru

Technologický inženýring filtračních systémů - výroba filtračních zařízení na míru

Vyřešit v průmyslové výrobě vhodně filtraci vzduchu a odsávání je náročný problém. Na technologický inženýring filtračních systémů se zaměřuje společnost RAJCH Zlín - cílem je najít ideální řešení a výroba filtračních zařízení na míru daného provozu. Ve všech odvětvích průmyslu je nutné vyřešit filtraci vzduchu od zplodin, dýmu, aerosolu a odsávání prachu či jiných materiálů. Navrhneme vhodné řešení a vyrobíme filtrační zařízení, které bude udržovat čisté prostředí v provozu či výrobě. Konstruujeme filtrační zařízení na míru, ale dodáme i standardizované filtrační jednotky, tam kde je to vhodné. Naší snahou je vhodně kombinovat obě řešení tak, abychom se dostali na nejvýhodnější cenu.