PNP PRAHA – dodávka a montáž posuvných a stacionárních regálů a závěsných stěn

PNP PRAHA – dodávka a montáž posuvných a stacionárních regálů a závěsných stěn

Předmětem zadávacího řízení je dodávka a montáž posuvných a stacionárních regálů a závěsných stěn, pro objekty zadavatele SO.017 a SO.021 v bývalém vojenském areálu kasáren v Litoměřicích
Veřejná zakázka vložena:
19.06.2017 08:25

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Památník národního písemnictví

Originální záznam:

Okres:
Litoměřice

Platnost veřejné zakázky:
25.07.2017 00:00

Cena veřejné zkázky:
12 000 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Památník národního písemnictví

Zadavatel IČ:
0023311

Zadavatel ulice:
Strahovské nádvoří 1/132

Zadavatel PSČ:
118 38

Zadavatel obec:
Praha 1

Kontaktní osoba:
Mgr. Zdeněk Freisleben

Zadavatel telefon:
+420 731 448 571

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.pamatniknarodnihopisemnictvi.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Výhodný prodej chytrých úložných Smartboxů na nářadí

Výhodný prodej chytrých úložných Smartboxů na nářadí

CRATER HK s.r.o. Hradec Králové Prodej kvalitního ručního i elektrického nářadí a strojů. Náš specializovaný obchod nabízí vše pro domácí kutily i profesionální řemeslníky. Máme pro vás ruční, elektrické i akumulátorové nářadí a také celou řadu užitečných nástrojů včetně úložných boxů, které se ve vaší dílně rozhodně neztratí. Vybavení Smartboxu vás jistě překvapí: maximální nosnost 40 kg zásuvkové bočnice široké jen 13 mm skrytý plnovýsuv 450, 500 a 550 mm na objednání 270, 300, 350, 400 mm zásuvka bez použití bočního relingu povrchová úprava antracit a bílá horizontálně a vertikálně nastavitelná elegantní odejmutí zásuvky jednoduše pomocí pojistky vnitřní výška zásuvky 100mm minimální výška vnitřního prostoru 147mm barva bílá perleť /grafit perleť materiál ocel/plast


Zakázková výroba dřevěného nábytku na míru pro moderní stylovou kancelář Praha

Zakázková výroba dřevěného nábytku na míru pro moderní stylovou kancelář Praha

Potřeboval by nábytek ve Vaší kanceláři obměnit? Pokud hledáte šikovného truhláře, s důvěrou se můžete obrátit na ŠP-TRUHLÁŘSTVÍ z Jílové u Prahy, kde nabízí zakázkovou výrobu dřevěného nábytku pro moderní a stylovou kancelář na míru. Vybírat můžete s materiálů a barevností tak, aby vše odpovídalo přesně vašim požadavkům. Samozřejmostí je také výroba nábytkových kusů pro atypické prostory. Pokud váháte s výběrem nebo si nejste jisti, rádi Vám poradíme a vytvoříme moderní dřevěný nábytek pro stylovou kancelář.


Výroba kovových regálů bez šroubů i šroubovaných regálových systémů

Výroba kovových regálů bez šroubů i šroubovaných regálových systémů

Kovové regály vyrábíme v několika typových řadách, které díky své široké škále barev, rozměrů, vysoké kvalitě a nosnosti nacházejí uplatnění v domácnostech, dílnách, garážích, úřadech, firmách či jiných průmyslových a spotřebitelských aplikacích. Potřebujete-li regál k uskladnění materiálu, kovové regály od firmy KOVONA SYSTEM, a.s. jsou tím nejlepším řešením. Pokud byste si nevybrali z našeho sortimentu, zajistíme Vám regál přímo na míru. Zaručujeme snadnou montáž i demontáž, regálové systémy jsou spojované šrouby nebo montované bez šroubů. Bereme ohled, aby zasazení do interiéru bylo estetické a bezpečné. Výhody našich regálových systémů: - 5 let záruka - kvalitní český výrobek - snadná montáž i demontáž - výškově nastavitelné police v regálu - dlouhá životnost - široká škála barev a rozměrů - neobsahují látky, které by byly škodlivé pro životní prostředí. S našimi regály bude mít vše uspořádané!


Lavice do čekáren - čalouněné, plastové i dřevěné židle z kvalitních komponentů

Lavice do čekáren - čalouněné, plastové i dřevěné židle z kvalitních komponentů

Pokud sháníte lavice vhodné do čekáren, ordinací nebo jiných veřejných prostor navštivte náš e-shop zidle24h.cz, kde si vyberete ze široké nabídky čalouněných, plastových a dřevěných lavic z kvalitních komponentů. Můžete si vybrat lavice z těchto materiálu a variant: - plastové - kvalitní plast zaručuje lehkou údržbu - dřevěné - sedák i opěrák z lakované bukové překližky - čalouněné - chromované - dvoumístný - čtyřmístný modul - kombinace 2 - 4 sedáků se stolkem Ke krajním sedákům je možno domontovat područky, podnože lavic jsou upraveny pochromováním. Lavice jsou dodávány v rozloženém stavu s montážním materiálem a návodem, kde zaručujeme jednoduchou montáž Na základě Vaší objednávky jsme schopni lavice do čekáren expedovat ihned. Díky vlastní výrobě se můžeme přizpůsobit vaším nárokům jako je materiál a barevná varianta lavice. Rádi projednáme Vaše individuální podmínky. Neváhejte nás kontaktovat jsme spolehlivá společnost, která vám ráda zpříjemní čekání v čekárně, díky naším pohodlným lavicím a židlím.


Montáž, servis pojízdných skladových zařízení, regálových systémů

Montáž, servis pojízdných skladových zařízení, regálových systémů

Firmy, které chtějí řešit problematiku skladování pomocí pojízdných regálových systémů, potřebují odbornou firmu na montáž skladových zařízení. Společnost Mobile Storage z regionu Zlínský kraj je výrobce a dodavatel vybavení skladů a zajišťuje i pravidelný servis pojízdných regálových systémů. Působnost firmy je celá ČR. Po celou dobu životnosti skladového zařízení jsme Vám k dipozici, kromě servisu zajistíme i doplnění či modernizaci skladové technologie. Díky tomu dosahuje životnost zařízení i více než 20 let. Pojízdné regály mají široké využití: - potravinářský průmysl, mrazírenství - farmaceutickém průmyslu - strojírenství - skladování pneumatik, automobilových dílů.


Šatní lavice, sestavy laviček do šaten, škol, tělocvičen, areálu, bazénu a koupališť na míru

Šatní lavice, sestavy laviček do šaten, škol, tělocvičen, areálu, bazénu a koupališť na míru

Jednoduchá montáž, pevná kovová konstrukce, vše vyrobené na míru a doprava zdarma - to jsou šatní lavice od firmy Kovo Praktik s.r.o. z Ostravy. Další výhodou naších laviček a jejich sestav je možnost vybrat si barvu a využití prostoru podle Vaších představ a ne podle přesně daných délek. Lavičky účtujeme po metrech! Vy nám pošlete výkres, jak má lavička půdorysně vypadat včetně záhybů a my Vám ji vyrobíme a účtujeme pouze cenu dle výsledné délky. Můžete vybírat z těchto variant: - nízké lavice - nízké lavice s roštem - vysoké lavice - vysoké lavice s roštem. Parametry a vlastnosti: - lavice lze umístit ke stěně i do prostoru - sedací a opěrné latě jsou vyrobeny ze smrku a ošetřeny bezbarvým lakem - barevnost kovových částí lze zvolit dle přání zákazníka podle vzorníku RAL - konce noh jsou opatřeny plastovými ucpávkami - vysoké lavice jsou opatřeny dvojháčky vyrobeny z oceli, na délce 1,5 m je 5 háčků.