Zateplenie obvodového plášťa - zníženie energetickej náročnosti - Kultúrny dom Podhorie

Zateplenie obvodového plášťa - zníženie energetickej náročnosti - Kultúrny dom Podhorie

Predmetom zákazky je uskutočnenie stavebných prác spojených so znížením energetickej náročnosti objektov obecného úradu a kultúrneho domu v obci Podhorie, ktoré tvoria jeden celok. Budova obecného úradu je od svojho uvedenia do prevádzky v roku 1972 jednopodlažným objektom, ktorý je podpivničený. V polovici 70. rokov 20. storočia bol k budove pristavaný dvojpodlažný kultúrny dom. Prvá časť objektu - obecný úrad je murovaný z pálenej tehly, má železobetónový strop a plochú strechu. Pristavaná časť - kultúrny dom je z CDM tehál. Budova kultúrneho domu je čiastočne jednopodlažnou s plochou strechou a čiastočne dvojpodlažnou so šikmou strechou. Pôvodná kotolňa objektu na pevné palivo je prerobená na plynovú kotolňu. Budova je sčasti zateplená.

V rámci opatrení na zníženie energetickej náročnosti sú navrhnuté:
- zateplenie obvodových stien kontaktným zatepľovacím systémom,
- zateplenie strechy a podlahy nad nevykurovaným priestorom,
- výmena otvorových konštrukcií (okien a dverí),
- rekonštrukcia zdroja tepla a vykurovacej sústavy,
- opatrenia na vyregulovanie spotreby tepla,
- výmena zdrojov tepla.

Podrobnejšia špecifikácia je uvedená v súťažných podkladoch.
Veřejná zakázka vložena:
19.05.2017 08:39

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Obec Podhorie

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Žilinský kraj

Platnost veřejné zakázky:
18.07.2017 00:00

Cena veřejné zkázky:
222 284 EUR

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Obec Podhorie

Zadavatel IČ:
00321559

Zadavatel ulice:
Podhorie 50

Zadavatel PSČ:
013 18

Zadavatel obec:
Podhorie

Kontaktní osoba:
Anton Chobot, starosta obce

Zadavatel telefon:
+421 910 987 898

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.obecpodhorie.info

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45211350-7
Stavebné práce na objektoch polyfunkčných budov

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


PUR Pěna - stříkaná tepelná izolace má mnohé výhody

PUR Pěna - stříkaná tepelná izolace má mnohé výhody

Jedna z nejlepších tepelných a zvukových izolací je v dnešní době PUR pěna - stříkaná izolace. Vhodná je pro vnitřní i vnější stěny půdní vestavby, podkroví, dřevostavby, stavební průmysl, obytné automobily, prostory pro chov hospodářských zvířat i plechové garáže a haly. V regionu Uherské Hradiště, Hodonín, Brno se můžete obrátit na firmu Omítky - potěry s.r.o., která se na aplikace PUR pěny nástřikem specializuje. Výhody: - výborná tepelná i zvuková izolace - rychlá aplikace - šetří čas při stavbě - šetří Vaše zdraví – aplikace stříkané izolace je bezprašná - stačí menší tloušťka izolace než při použití minerální vaty - odolnější proti hlodavcům. Vlastnosti: - dokonale přilne k povrchu a vyplní spáry a dutiny - neobsahuje látky poškozující ozónovou vrstvu ani skleníkové plyny.


Instalační práce vodo topo plyn na klíč v regionu Zlínský kraj

Instalační práce vodo topo plyn na klíč v regionu Zlínský kraj

Pokud potřebujete realizovat instalační práce vodo topo plyn na klíč, v regionu Zlín a Uherské Hradiště oslovte firmu Břetislav Přecechtěl Halenkovice. Zkušenosti máme s realizací vodovodních instalací, instalací topení i plynových rozvodů. Vodoinstalace: - realizace rozvodů pitné a užitkové vody - kanalizace - odpadní vedení - čistírny odpadních vod. Topenářství: - realizace a servisní činnost v oblasti vytápění - instalace vytápěcích systémů - přímotopy, podlahové topení, plynové a elekrické vytápění, vytápění na tuhá paliva - výměna kotlů Rozvody plynu a plynového vytápění v rodinných domech, bytových domech, průmyslových objektech. Zajistíme servisní služby pro instalace námi dodané i pro instalace od jiných dodavatelů. Součástí služeb je i zajištění materiálu a dopravy na místo akce.


Výrobce plastových oken - pro panelové, rodinné, pasivní domy a novostavby

Výrobce plastových oken - pro panelové, rodinné, pasivní domy a novostavby

Stavíte nebo rekonstruujete Váš byt či dům a hledáte kvalitní plastová okna? Pak se neváhejte obrátit na společnost BOHEMIO CZ s.r.o., která je výrobcem úsporných plastových oken s elegantním designem. Naše společnost nabízí 3 druhy kvalitních plastových oken. Řada BOHEMIO STANDARD jsou 5ti komorová okna s dobrými tepelnými i zvukovými izolačními vlastnostmi a jsou vhodná především do panelových, činžovních i rodinných domů. Tato okna jsou zasklena izolačním dvojsklem a lze je vyrobit v různých barevných provedeních s dekorem dřeva. Řada BOHEMIO PREMIUM jsou 6ti komorová okna s pevnou konstrukcí, moderním designem a inovativním těsněním. Jsou vhodná k instalaci do nových i rekonstruovaných rodinných domů a činžovních vil. Tato okna vynikají vyšší hloubkou zasklívací polodrážky, díky které je výrazně vyšší tepelněizolační efekt a zároveň se zamezuje rosení oken. Řada BOHEMIO Top Energy jsou okna pro maximální zateplení. Tato okna jsou vhodná pro nízkoenergetické, pasivní a rodinné domy. Okna Top Energy mají velkou hloubku zasklívací polodrážky v profilu křídla, která zlepšuje tepelněizolační vlastnosti a omezuje možnost rosení. Více se dozvíte na našich webových stránkách.


Novostavby, kompletní rekonstrukce a revitalizace od zkušené stavební firmy

Novostavby, kompletní rekonstrukce a revitalizace od zkušené stavební firmy

Firma STAVIMAL s.r.o. v Brně je spolehlivým partnerem v oboru komplexního pozemního stavitelství - provádí novostavby, kompletní rekonstrukce i revitalizace v Brně, ale také po celé České republice. Spokojený zákazník je naši prioritou, proto máme pro veškeré práce sestaven zkušený tým spolehlivých lidí. Ve stavebnictví působíme od roku 2004. Komplexní pozemní stavitelství - zajistíme vám: - novostaveb občanské vybavenosti (tělocvičny, sportovní areály, chráněné bydlení a další) - kompletní rekonstrukce a generální opravy budov - zateplování staveb, revitalizace domů, snížení energetické náročnosti budov - rekonstrukce fasád památek a opravy památkově chráněných budov (kostely, zámky, školy a další). STAVIMAL s.r.o. - Váš partner v oboru komplexního pozemního stavitelství.


Rekonstrukce domů, objektů, staveb, opravy a stavby komínů

Rekonstrukce domů, objektů, staveb, opravy a stavby komínů

Hledáte kvalitní stavitelskou firmu, která se zabývá širokou škálou rekonstrukcí domů, objektů, staveb, střech, interiérů, opravami a stavbami komínů v okolí Třebíče? Pak neváhejte a obraťte se na nás! Naše firma odborně a hlavně kvalitně realizuje rekonstrukce podkroví, střech, rodinných, panelových i starších domů a interiérů. Řešíme další detaily stavebních částí jako jsou komíny i celé komínové systémy. Navrhneme a celkově Vám doladíme dům,interiér i zahradu. Návrh oprav, rekonstrukcí, staveb, interiéru a dalších provedeme i v 3D. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.


Rekonstrukce topení, topných systémů a kotelen, topenářské práce

Rekonstrukce topení, topných systémů a kotelen, topenářské práce

Každá budova potřebuje mít funkční vytápění. To Vám zajistí naše společnost Voplyntop, s.r.o., sídlící v obci Kačice v okrese Kladno. Naší specializací jsou topenářské práce zejména instalace nových topných systémů, rekonstrukce a opravy stávajícího topení. Veškeré rozvody provádíme z plastu, mědi a jiných kovů. V rámci našich služeb realizujeme podlahové vytápění, instalace radiátorů, kotlů, tepelných čerpadel či solárních systémů. Zajišťujeme i zbudování kotelen a ústředního vytápění. Sháníte spolehlivého topenáře, který rád a ochotně poradí v této oblasti? Již nehledejte a kdykoliv nás oslovte s Vašimi požadavky.