D8 0805 A - Trasa dálnice Lovosice-Řehlovice - GTM a GM po dobu záruky, km 48,277 – 64,670

D8 0805 A - Trasa dálnice Lovosice-Řehlovice - GTM a GM po dobu záruky, km 48,277 – 64,670

Předmětem zakázky jsou práce geotechnického monitoringu (GTM) pro stavbu dálnice D8 0805 Lovosice – Řehlovice. Týkají se celého provozovaného úseku dálnice mezi MÚK Lovosice a MÚK Řehlovice. Geotechnický monitoring je nezbytné zajistit zejména s ohledem na kontrolu bezpečnosti provozované stavby dálnice při jejím zprovoznění a zajištění bezpečného provozu dálnice během záruční lhůty. Geotechnický monitoring úseku dálnice je zaměřen na riziková místa stavby, kde dosud nedošlo k uklidnění vývoje měřených veličin.
Veřejná zakázka vložena:
19.05.2017 08:46

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Ředitelství silnic a dálnic

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Hlavní město Praha

Platnost veřejné zakázky:
30.06.2017 00:00

Cena veřejné zkázky:
100 000 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Ředitelství silnic a dálnic

Zadavatel IČ:
65993390

Zadavatel ulice:
Na Pankráci 546/56

Zadavatel PSČ:
140 00

Zadavatel obec:
Praha 4

Kontaktní osoba:
Bc. Erika Krejčířová

Zadavatel telefon:
+420 284 009 174

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.rsd.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Geodetické služby Louny

Geodetické služby Louny

Potřebujete vytyčit hranice pozemků nebo jiné geodetické služby a hledáte spolehlivou firmu, která je nabízí s vyhotovením v krátkých lhůtách a za příznivé ceny? Firma Ing. Ladislav Polan z Loun je tou správnou volbou, protože zde je zákazník a jeho spokojenost na prvním místě. K práci využíváme moderní vybavení pro přesné měření a nabízíme nejen vytyčování pozemků, ale také poradenství v oblasti geodezie, mapovací práce, vyhotovení geometrických plánů nebo práce inženýrské geodézie. Využijete naše služby? Neváhejte kontaktovat firmu Ing. Ladislav Polan z Loun.


Geodet Ladislav Polan Louny – geodetické práce všeho druhu

Geodet Ladislav Polan Louny – geodetické práce všeho druhu

Geodetické služby zpracované v rychlém termínu nabízí geodet Ladislav Polan a jeho společnost sídlící v Lounech. Pokud potřebujete například zpracovat geodetické plány, mapovací práce, práce inženýrské geodézie nebo přesně vytyčit hranice pozemků, můžete si být jisti profesionálně odvedenou prací za pomoci kvalitních a přesných přístrojů s vysokou přesností. Staňte se i Vy naším spokojeným zákazníkem a kontaktujte firmu Ing. Ladislav Polan - geodézie Louny.


Kompletní projekční a geodetické služby Kladno - zaměřování domů, staveb a pozemků

Kompletní projekční a geodetické služby Kladno - zaměřování domů, staveb a pozemků

V oblasti projekce zajistíme kompletní zpracování projektové dokumentace včetně inženýrských sítí a stavebního povolení, včetně studie pro dotační programy EU. V oblasti Geodézie zajistíme jak služby Inženýrské geodézie od zaměření inženýrských sítí přes vytýčení sítě staveb a polohy stavebního objektu, tak služby Geodézie v katastru nemovitostí od vyhotovení geometrických plánů na vyznačení stavby, rozdělení pozemku, vyznačení věcného břemene, doplnění pozemku ve zjednodušené evidenci po vytyčení hranic pozemků a vyznačení vlastnických hranic v plánech pro další projektování.


Provádíme jeřábové dráhy a zpracování dokumentace

Provádíme jeřábové dráhy a zpracování dokumentace

Naše firma GON Hradec Králové, a.s. provádí veškeré geodetické práce včetně jeřábových drah. Zajistíme kvalitativní podmínky, provedené činnosti a zpracování dokumentace. Jeřábové dráhy - GON Hradec Králové, a.s. Kvalitativní podmínky Určení prostorových vztahů jeřábové dráhy. Zjištění rozpětí jednotlivých soukolí s mezní odchylkou. Měření rozchodu 2 mm do 20 m a 1/10000 rozchodu nad 20 m. Zpracovaná dokumentace / Provedené činnosti Technická zpráva. Grafické znázornění směrového a výškového průběhu kolejnic s číselnými údaji. Číselné výpočty rozpětí mostu (položka 1005).


Inženýrská geodézie, geodetické práce - vytyčování staveb

Inženýrská geodézie, geodetické práce - vytyčování staveb

GON Hradec Králové, a.s. Jaroměř Provádíme vytyčovacích sítí, vytyčováním a kontrolním měřením prostorové polohy stavebních objektů, vytyčováním a kontrolou geometrických parametrů průmyslových objektů a zařízení. Sídlo společnosti je v Hradci Králové a další pobočka je v Jaroměři Pracujeme poctivě, rychle a za normální ceny. Veškeré geodetické práce: - geodezie v katastru - geometrické plány - vytyčování, vyměřování pozemků a hranic. Ozvěte se nám, rádi Vám pomůžeme - GON Hradec Králové, a.s. Jaroměř.


Jednoduché i komplexní dokumentace skutečné provedení staveb a objektů

Jednoduché i komplexní dokumentace skutečné provedení staveb a objektů

GON Hradec Králové, a.s. Jaroměř Zabýváme se vytyčování sítí, kontrolním měřením prostorové polohy, vytyčováním a kontrolou geometrických parametrů průmyslových objektů a zařízení, zaměřováním území pro projekt a vyhotovením geodetické části dokumentace skutečného provedení stavby. Dokumentace skutečného provedení stavby Jsme schopni zpracovat jednoduché i komplexní dokumentace skutečné provedení staveb a objektů. Vše podle předpisů a metodik jednotlivých správců nebo vlastníků těchto staveb. Zaměřujeme: interiéry budov tvorby stavebních výkresů pro účely rekonstrukcí stavební úpravy Dokážeme vyhodnotit různé členité objekty, jakou jsou například historické fasády, klenby mostů, apod.