Nákup vzdělávacích sad a technického vybavení pro projekt Centrum Natura - II

Nákup vzdělávacích sad a technického vybavení pro projekt Centrum Natura - II

Předmětem veřejné zakázky je dodávka vzdělávacích sad pro výuku (bezdrátové senzory včetně softwaru a dalšího příslušenství), výukových stavebnic, tabletů, notebooků vč. příslušenství, přenosných dataprojektorů, přenosných projekčních pláten. Veřejná zakázka je rozdělena na tři samostatné části v souladu s § 35 ZZVZ. . Podrobné informace o předmětu jednotlivých částí zakázky jsou uvedeny v přílohách č. 5 zadávací dokumentace.
Veřejná zakázka vložena:
19.05.2017 08:53

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Střední odborné učiliště DAKOL, s.r.o.

Originální záznam:

Okres:
Karviná

Hlavní místo plnění:
Moravskoslezský kraj

Platnost veřejné zakázky:
29.06.2017 00:00

Cena veřejné zkázky:
4 616 528 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Střední odborné učiliště DAKOL, s.r.o.

Zadavatel IČ:
25831101

Zadavatel ulice:
Petrovice u Karviné 570

Zadavatel PSČ:
735 72

Zadavatel obec:
Petrovice u Karviné

Kontaktní osoba:
Ing. Drahomíra Witoszová

Zadavatel telefon:
+420 595 391 021

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.dakol-karvina.cz/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

38500000-0
Kontrolní a zkušební přístroje

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Laserové skenování v dalších odvětvích - pro automobilový a letecký průmysl nebo zdravotnictví

Laserové skenování v dalších odvětvích - pro automobilový a letecký průmysl nebo zdravotnictví

Pokud hledáte firmu, která se zabývá laserovým skenováním a poskytuje v tomto odvětví profesionální služby, pak se obraťte na firmu ADITIS s.r.o, která sídlí v Brně. Laserové skenování je v současnosti stále více populární a žádané. Díky této nové technologii, totiž firmy ušetří nejen na nákladech, ale také si zajistí dokonalou přesnost daného výrobku. Laserové skenování lze využít v mnoha odvětvích: - automobilový a letecký průmysl (prototypy, revizní inženýrství) - zdravotnictví (ortopedie nebo plastická chirurgie) - zábava a design (ergonomie) - ochrana kulturního dědictví (archeologie) - kriminalistika Výhody laserového skenování: - zlepšení kontroly kvality - přesnost - lepší zpřístupnění revizního inženýrství - zdroj dat pro CAD - lepší hledání případných chyb, nedostatků nebo vad na výrobku - možnost zachytit rozměry, které běžně zachytit nejdou Laserové skenování Vám nejen ušetří náklady, ale také Vám pomůže například z výrobkem, který je prozatím pouze prototyp. Pomůže Vám s kontrolou kvality a usnadní Vám přístup k datum v CAD modelu u již naskenovaných výrobků. Usnadněte si i Vy práci a obraťte se na firmu ADITIS s.r.o., která je profesionálem na laserové skenování.


Dotyková měřidla HEIDENHAIN – přesné s širokým spektrem využití

Dotyková měřidla HEIDENHAIN – přesné s širokým spektrem využití

Dotyková měřidla, která nabízí společnost HEIDENHAIN s.r.o. se sídlem v Praze, garantují mnoho výhod a přesvědčí Vás svou kvalitou a širokým spektrem možností využití jak v produkční metrologii, mnohabodových kontrolních stanicích, při monitorování nebo jako zařízení pro měření polohy. Charakteristickou vlastností je robustnost a vysoká tepelná stabilita, což dovoluje jejich používání ve výrobních zařízeních, velké měřící rozsahy měření, díky kterým odpadá nutnost nákladných koncových měrek a především vysoká přesnost samotného měření. Chcete-li vědět více o výhodách dotykových měřidel, kontaktujte prosím společnost HEIDENHAIN s.r.o.


Měření, validace a kalibrace Praha – vzduchotechnika a čisté prostory

Měření, validace a kalibrace Praha – vzduchotechnika a čisté prostory

Společnost AIRTECHNIK se sídlem v Praze nabízí své služby měření všech parametrů prostředí, vzduchotechniky a technických systémů, validace a kalibrace vzduchotechniky, počítačových systémů nebo čistých prostorů. Validaci provádíme v rozsahu navrhovaná (DQ), instalační (IQ), operační OQ) a procesní kvalifikace (PQ) v souladu s VYR 32 SÚKL a Directive EEC for GMP Volume 4 a zahrnuje zařízení jako například čisté boxy a kabiny, izolátory a izolátorové linky, sterilizační tunely, chladnice a mrazničky a mnoho dalších. Pro kompletní informace o službách měření, validace a kalibrace neváhejte prosím kontaktovat firmu AIRTECHNIK z Prahy.


Zkušební trhací stroje a lisy Testometric pro měření tlaku, tvrdosti

Zkušební trhací stroje a lisy Testometric pro měření tlaku, tvrdosti

Zkušební trhací stroje a lisy Testometric se využívají po celém světě v průmyslu, ale také ve vzdělávacím a výzkumném sektoru. Pokud si chcete i Vy pořídit kvalitní zkušební trhací stroje, obraťte se na společnost Labormachine, s.r.o., která je výhradním dovozcem zkušební techniky společnosti TESTOMETRIC Co. z Velké Británie. Zkušební stroje a lisy Testometric využijete zejména pro měření: - v tahu - tlaku, ohybu - lpění, adheze - cyklického namáhání - střihu - tvrdosti - zkoušení pružin a jiných výrobků. Na přání zákazníka jsme schopni dodat také speciálně upravené stroje pro vzorky větších rozměrů a nestandardní zkoušky. Samozřejmostí jsou také komplexní služby, které zahrnují poradenství při nákupu, dovoz, instalaci, uvedení do provozu, zaškolení, záruční i pozáruční servis.


Tlakové spínače

Tlakové spínače

Jsou tlakové spínače nezbytnou součástkou pro výrobu Vašich spotřebičů a hledáte jejich dodavatele? Spolehněte se na společnost Trafag, spol. s r.o. se sídlem v Tachově. Nabízíme kvalitní a spolehlivé tlakové spínače kompaktního tvaru s univerzálním použitím. Pracují v libovolné poloze a nejsou závislé na zdroji elektrické energie. Naše společnost si zakládá na jejich elektromechanice, kterou naši odborníci vyvíjí, neustále zdokonalují a kterou u nás také vyrábíme. Pokud budete mít k nabídce tlakových spínačů jakékoliv dotazy, neváhejte se obrátit na společnost Trafag, spol. s r.o.


Silniční váhy na auta a kamiony - autováhy na nejvyšší úrovni

Silniční váhy na auta a kamiony - autováhy na nejvyšší úrovni

Silniční či kolejové váhy, autováhy a váhy na kamiony - všechny Vám díky moderním vážním technologiím poskytnou klid pro vaše podnikání v podobě přesného a spolehlivého vážení. Společnost TENZONA, která úspěšně provedla již přes 5000 realizací v České republice i na Slovensku Vám nabízí - na Vaše přání zváží cokoli si budete přát - digitální tenzometr PDX - dokonalá spolehlivost měření - výstupy vážení v digitální podobě - automatizovaný proces vážení Neváhejte a obraťte se na profesionály! Společnost TENZONA je tou správnou cestou k ochraně Vašeho zisku!