Poptávám náhradní díl na bagr značky Hyundai

Poptávám náhradní díl na bagr značky Hyundai

Poptávám dolní skleněnou výplň dveří na bagre Hyundai 220. Bylo by možné zaslat do města Dar es Salaam, Tanzanie? Pokud nelze, odebereme zboží přímo v ČR.

Děkuji, s pozdravem
S.C.L.Mitrowski
Poptávka byla vložena dne:
19.05.2017 08:57

Platnost poptávky:
19.06.2017 08:00

Kontaktní osoba:
Stanley C.L.Mitrowski

Kontaktní email:

Telefon:
+420 +255 789 132 719

Okres:
Brno-město

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Servis a opravy kardanových hřídelí pro zemědělskou techniku - rychle a profesionálně

Servis a opravy kardanových hřídelí pro zemědělskou techniku - rychle a profesionálně

Jste majitelem zemědělské techniky a hledáte společnost, která by Vám udělala servis kardanových hřídelí na Vašich strojích? Obraťte se bez váhání na naši firmu! Zajistíme jakékoliv opravy, servis i repase kardanových hřídelí. Kardany vyrobíme s použitím originálních dílů. Velikost a rozměr hřídele si stanoví klient sám. Převážnou část oprav provedeme během pár minut na počkání, některé náročnější projekty nejpozději do 24 hodin od převzetí objednávky. Naše dílna disponuje svářecím poloautomatem, jinak opravy provádíme na klasických obráběcích a svařovacích strojích. Více informací naleznete na naších www.


Pronájem stavební mechanizace a strojů - vibrační desky a válce, kompresory, elektrocentrály

Pronájem stavební mechanizace a strojů - vibrační desky a válce, kompresory, elektrocentrály

Potřebujete si ke své práci pronajmout vibrační desky, kompresory nebo elektrocentrály? Obraťte se na firmu GALVA TRANS, s.r.o., která vám zajistí pronájem stavební mechanizace a strojů. Půjčovnu mohou využít nejen firmy z Prostějova, Olomouce nebo Přerova. Pronájem stavební mechanizace a strojů rychle a za rozumnou cenu: - vibrační desky (jednosměrné, obousměrné) - vibrační válce (ručně vedené hladké, výkopové, tandemové, zeminové) - vibrační pěchy - kompresory - elektrocentrály - vysoušeče, odvlhčovače - teplovzdušné agregáty - pily na tvárnice. Ceny pronájmu jsou uvedeny na našich webových stránkách, při pronájmu stroje se skládá kauce, kterou vám vždy rádi sdělíme. Stroj se vrací očištěný a s plnou nádrží pohonných hmot.


Výroba ozubených kol, rotačních dílců, přípravků, svařovaných konstrukcí

Výroba ozubených kol, rotačních dílců, přípravků, svařovaných konstrukcí

V oboru obráběcí práce působí společnost KOBOVA s.r.o. z Ostrožské Nové Vsi. Výroba je zaměřena na strojní součásti. Zabývá se hlavně výrobou ozubených kol, rotačních dílců, přípravků, svařovaných konstrukcí a také zámečnických součástí. Působíme v lokalitě Jihomoravský, Zlínský kraj. Strojní díly vyrábíme podle vlastní konstrukce i podle dokumentace zákazníka. Součástí výrobního procesu je několikastupňová kontrola kvality. Výroba: - ozubená kola, ozubení - rotační dílce - přípravky - upínací, svařovací, kontrolní - svařované konstrukce - zámečnické součásti.


Výroba náhradních dílů na zemědělské stroje - alternativní díly dle originálu za nižší cenu

Výroba náhradních dílů na zemědělské stroje - alternativní díly dle originálu za nižší cenu

Alternativní díly pro zemědělské stroje Vám ušetří investici do údržby. Dle originálu vyrábí náhradní díly na zemědělské stroje společnost AGRIOLA s.r.o. z regionu Uherské Hradiště. Vlastní výroba náhradních dílů z nás dělá konkurence schopnou firmu, pořídíte u nás díly za velmi příznivou cenu. Rádi Vám zašleme v případě zájmu náš katalog náhradních dílů. Vyrábíme náhradní díly na tyto stroje: - Gregoire-Besson, Landini, Manitou, Joskin, Sulky, MC Cormick, Monosem, můžete odebírat náhradní díly na tyto zemědělské stroje od nás. Sklad dílů je v Polešovicích v areálu firmy ZEAS. Zajistíme dodávky po celé ČR.


Online půjčovna stavebních strojů z vlastního vozového parku

Online půjčovna stavebních strojů z vlastního vozového parku

Máte v plánu menší či větší stavební realizaci? Nemáte funkční stroj a nechcete si kupovat další nový? Vše kolem půjčení stavebních strojů zajistí naše firma z Hradce Králové. V oboru podnikáme už delší čas a známe mnohé úskalí, které Vás může ve stavebnictví potkat. Zavolejte nám, a zjistěte si víc! Naše firma AM Gnol s.r.o. nabízí k půjčení tyto stroje: Ruční nářadí Hutnící technika Řezačky, Pily a Kotouče Elektrocentrály Odvlhčovače a topidla Kompresory a Kladiva Bourací a sekací kladiva Rypadla a Nakladače Čerpadla Válce Zajistěte si včas online rezervaci strojů přímo na našich stránkách nebo na těchto telefonních číslech: 495214227 777675051


Profesionální vařiče zálivkových hmot k opravě trhlin a poškození na silnicích

Profesionální vařiče zálivkových hmot k opravě trhlin a poškození na silnicích

Jste firma, která se zabývá opravou poškozených silnic, dálnic a dalších komunikací a potřebujete profesionální stroj k těmto opravám? Pak se obraťte na břeclavskou firmu REKMA, spol. s.r.o., která poskytuje profesionální stroje k opravě komunikací. Mezi tyto stroje patří i výkonné vařiče zálivkových hmot, které fungují na dieselový, naftový či plynový motor a disponují automatickým vařičem s digitálním výstupem a dvouplášťovou nádrží. Ohřev materiálu je zajištěn transferovým olejem, přičemž teplota je regulována automatickým řízením, které se zobrazuje na digitálním displeji. Asfaltová hmota je neustále míchána, a tak nedochází k jejímu tuhnutí a špatnému nánosu na komunikaci. Vybrat si můžete ze tří typů vařičů: - Vařič Supershot - o objemu 227 litrů a vhodný je především do měst - Vařič Supershot 125 - o objemu 473 litrů a vhodný je především pro střední až větší opravy - Vařič EZ II 500 - o objemu 500 litrů a vhodný je pro rozsáhlejší rekonstrukce Opravujte dopravní komunikace či mosty a další asfaltové plochy rychle a snadně za pomocí profesionální strojů od firmy REKMA, spol. s.r.o., která sídlí v Břeclavi.