Rekonštrukcia priepusto-mostov Piešť I., II. a most na ul. B. Němcovej, Detva

Rekonštrukcia priepusto-mostov Piešť I., II. a most na ul. B. Němcovej, Detva

Predmetom zákazky je rekonštrukcia jestvujúcich 6 priepustov v Detve, časť Piešť I. a Piešť II SO 01 až SO 06 a 1 mostu v meste Detva na ul. B. Němcovej SO 07, ktoré sa nachádzajú v trasách jestvujúcich miestnych komunikácií. Pre jednotlivé cestné priepusty sa uvažuje s nasledovnými stavebnými prácami : vybúranie pôvodného betónového priepustu, vybudovanie nového cestného priepustu z prefabrikovaných železobetónových rámových priepustov IZM, so spevnenými čelami a zábradlovými zvodidlami, úprava cestného rigolu, úprava brehov a dna vodného toku. Stavba bude členená na stavebné objekty SO 01 až SO 07 v súlade s projektovou dokumentáciou a v rozsahu rozpočtu (výkazu výmer) stavby.
Veřejná zakázka vložena:
20.03.2017 13:06

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Mesto Detva

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Banskobystrický kraj

Platnost veřejné zakázky:
17.05.2017 00:00

Cena veřejné zkázky:
226 519 EUR

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Mesto Detva

Zadavatel IČ:
00319805

Zadavatel ulice:
J.G.Tajovského 7

Zadavatel PSČ:
962 12

Zadavatel obec:
Detva

Kontaktní osoba:
Ing. Soňa Chrastinová

Zadavatel telefon:
+421 455 455 202

Zadavatel email:

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45221220-0
Priepusty

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Pokládka asfaltových směsí, recyklace vozovek a frézování komunikace

Pokládka asfaltových směsí, recyklace vozovek a frézování komunikace

Skanska a.s., divize Morava, oblast AT a speciálních prací se sídlem v Olomouci se zaměřuje na oblast asfaltových technologií a speciálních prací - veškeré práce zajistí pro Českou i Slovenskou republiku. Pokud hledáte spolehlivého partnera na pokládku asfaltových směsí, recyklaci vozovek a frézování komunikace, pak nás neváhejte kontaktovat. Při práci vždy dodržujeme bezpečnost a ochranu zdraví, etické zásady a prosazujeme ekologicky šetrné postupy, materiály a technologie.


Oprava cest a silnic Praha – kvalitně a za přijatelnou cenu

Oprava cest a silnic Praha – kvalitně a za přijatelnou cenu

Hledáte spolehlivou firmu, která nabízí služby opravy vozovek, silnic a komunikací se zárukou kvalitně odvedené práce za přijatelnou cenu? Pak neváhejte kontaktovat společnost pana Bedřicha Málka z Prahy. Naše společnost disponuje moderním vybavením pro řezání a frézování vozovek, pokládku asfaltu, recyklaci a pokládku živice nebo ošetření spár a trhlin zálivkou. Při opravách cest a silnic dodržujeme technologické postupy a díky tomu můžeme na námi odvedenou práci poskytnout garanci dlouhé životnosti. Pokud potřebujete opravit cestu, silnici či jinou příjezdovou komunikaci, kontaktujte společnost pana Bedřicha Málka.


Výspravy a opravy výtluků na pozemní komunikaci, silnici tryskovou metodou

Výspravy a opravy výtluků na pozemní komunikaci, silnici tryskovou metodou

Potřebujete opravit povrch silnice, který je narušen výtlukem? Pak má pro Vás společnost SILNICE.CZ s. r. o. řešení! Zaměřujeme se na opravy výtluků a trhlin ve vozovce a pozemních komunikací tryskovou metodou. Tato metoda je vhodná pro levné a rychlé lokální výspravy všech druhů povrchů a zamezuje dalšímu poškození silnic. Technologie je vhodná pro vysprávky: - drobnějších výtluků - otevřených povrchů - místních prosedlin - uvolněných povrchových vrstev vozovek. Výspravy výtluků na pozemních komunikací provádíme za pomocí turbomechanismu. Do výtluků či trhlin se pod tlakem vpraví speciální směs asfaltové emulze a drceného kameniva. Tato oprava je velice rychlá, levná a přitom trvanlivá. Ihned po opravě je silnice opět připravena snést dopravní zatížení bez jakéhokoliv omezení.


Pokládka asfaltových vrstev, směsí, litý asfalt - ryze česká firma

Pokládka asfaltových vrstev, směsí, litý asfalt - ryze česká firma

Vyrábíme obalované asfaltové směsi i litý asfalt a realizuje právě jejich pokládku. Firma JANKOSTAV s.r.o., která si díky dlouholeté existenci a kvalitě poskytovaných služeb vybudovala pevnou pozici na trhu, Vám nabízí výrobu - asfaltobetonu a obalovaného kameniva - drenážních asfaltů - litého asfaltu - specifických směsí na zakázku (včetně modifikovaného asfaltu a specifických přísad) a pokládku asfaltových směsí vlastními finišery - pásový finišer DEMAG DF 45 C (šířka pokládky 1,2 – 2,4m) - kolový finišer CAT AP 600 D (šířka pokládky 2,5 – 7,8m) Spolehněte se na profesionály ve společnosti JANKOSTAV s.r.o. a přidejte se tak k řadě spokojených zákazníků, které najdete v České republice i na Slovensku.


Opravy silnic, údržba vozovek, asfaltování Praha -  pokládka živičných (asfaltových) koberců

Opravy silnic, údržba vozovek, asfaltování Praha - pokládka živičných (asfaltových) koberců

Opravy silnic a chodníků jsou pro nás hlavní pracovní náplní už od roku 1991. V rámci opravy silnic vám nabízíme tyto služby: - pokládka živičných a asfaltových koberců - recyklace živice (řezání, bourání a odbagrování nepoužitelného materiálu) - pokládání zámkové dlažby (pro soukromé i veřejné stavby) - řezání vozovek (vlastníme řezače spár LONGYEAR a STOW s maximální hloubkou řezu 17 cm) - penetrace a penetrační postřik (např. chátrající silnice) - zálivky (ošetření pracovních spár a trhlin) - geotextilie a geomříže - zimní údržba vozovek (odhrnování sněhu a chemický posyp) - pronájem strojů (kontejnerová nákladní vozidla, parní válce, bourací kladiva a další) Opravy silnic a chodníků zhotovujeme pro soukromé osoby i velké společnosti, zde uvádíme několik z mnoha našich spokojených klientů: - obec Hostivice (rekonstrukce vozovky, chodníku, kanalizace a obrubníků) - Česká pošta (výstavba nakládací rampy) - AAA Auto Praha (pokládka studené balené směsi a řezání asfaltu) - Komerční banka, Kladno (vybudování asfaltového povrchu ve dvoře) - Lesy hlavního města Prahy (asfaltové povrchy přístupových komunikací) -Vodovody Tábor (oprava komunikací) Pokud máte problém s vozovkou, či chodníkem ve svém okolí, neváhejte a kontaktujte firmu Asfaltování Málek. Asfaltérské práce a opravy silnic provádíme v Praze a v celém Středočeském kraji, po domluvě i v dalších krajích.


Stavby včetně zpracování projektové dokumentace Plzeňský, Karlovarský, Středočeský kraj

Stavby včetně zpracování projektové dokumentace Plzeňský, Karlovarský, Středočeský kraj

Chystáte se stavět nebo přestavovat a hledáte opravdu spolehlivou stavební firmu, na kterou je spolehnutí? Společnost Florian servis s.r.o. nabízí své služby především pro zákazníky ve Středočeském, Karlovarském a Plzeňském kraji. Nabízíme výstavby a rekonstrukce budov, místních komunikací, chodníků, lesních a zpevněných cest, mostních objektů, železobetonových konstrukcí a ostatní zemní práce. Součástí stavby je samozřejmě vypracování projektové dokumentace. Se společností Florian servis s.r.o. se můžete spolehnout na dodržení sjednaných termínů a kvalitně odvedenou práci.