Zhotovenie fontány v parku Ľudovíta Štúra v Žiline

Zhotovenie fontány v parku Ľudovíta Štúra v Žiline

Predmetom zákazky je zhotovenie fontány v parku Ľudovíta Štúra v Žiline, ktorá je navrhnutá ako podlahová fontána štvorcového tvaru so skrytým bazénom. Hlavnými prvkami fontány je 29 dynamických, individuálne riadených trysiek, pričom 25 z nich má riadený výstrek smerom kolmo nahor a 4 sú šikmé laminárne lúče. Všetky trysky budú mať vlastné čerpadlo, pričom všetky budú spoločne riadené zo spoločnej ovládacej jednotky umiestnenej v strojovni. Samotnú fontánu potom vytvárajú trysky rozmiestnené v rastri 5x5m s osovým rozostupom 1, 5m. Maximálna výška výstreku trysiek je navrhnutá na 3m. Trysky budú umiestnené v piatich navzájom hydraulických prepojených kanáloch.
Podrobné vymedzenie predmetu zákazky tvorí časť súťažných podkladov B.1 Opis predmetu zákazky, časť súťažných podkladov Príloha č. 1. Projektová dokumentácia a príloha č. 2 zadanie s výkazom výmer. Pri identifikácii konkrétneho typu materiálu (výrobku) alebo materiálu (výrobku) konkrétneho výrobcu, verejný obstarávateľ umožňuje nahradiť takýto materiál (výrobok) ekvivalentným materiálom (výrobkom), ktorý spĺňa požadované funkčné a kvalitatívne charakteristiky. V takomto prípade je potrebné upraviť položku vo formulári Výkaz výmer.
Veřejná zakázka vložena:
20.03.2017 13:05

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Mesto Žilina

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Žilinský kraj

Platnost veřejné zakázky:
17.05.2017 00:00

Cena veřejné zkázky:
185 000 EUR

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Mesto Žilina

Zadavatel IČ:
00321796

Zadavatel ulice:
Námestie obetí komunizmu 1

Zadavatel PSČ:
011 31

Zadavatel obec:
Žilina

Kontaktní osoba:
Mgr. Katarína Zahradníková

Zadavatel telefon:
+421 417 063 110

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.zilina.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45248000-7
Výstavba hydromechanických zariadení

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Zahradní, koupací jezírka-přírodní koupání na zahradě

Zahradní, koupací jezírka-přírodní koupání na zahradě

V poslední době vzrostl zájem o zahradní, koupací jezírka. Je ideální mít přírodní koupání přímo na zahradě u domu. Pokud ho právě Vy toužíte mít, oberaťte se na firmu GARD&N, která v regionu Zlín, Uherské Hradiště a Brno působí - dodá projekt, postará se o kompletní realizaci včetně filtračního systému. Provádíme rekonstrukce stávajících jezírek a dalších vodních prvků na zahradě. Stávající bazén lze také změnit do nové, přírodnější podoby. Zahradní jezírka nejsou jen ke koupání. Pokud máte na zahradě posezení, můžete si užít relax a poslouchat vodu, zpívající ptáky. Přírodní jezírka jsou důležitým prvkem moderních zahrad. Firma GARD&N zajistí i údržbu jezírka po celý rok přímo na vaší zahradě.


Kvalitní voda ve studni odborným čištěním a renovací studny

Kvalitní voda ve studni odborným čištěním a renovací studny

Přáním majitele studny je, aby voda v jeho studni byla kvalitní a čistá. Kvalita a čistota vody zůstane dobrá, pokud pravidelně zajistíte odborné čištění či renovaci studny. V regionu Kroměříž má dlouholeté zkušenosti v oboru studnařské práce firma Páleníček Pavel z obce Martinice. Odborným čištěním či renovací studny zajistíme, že vaše studniční voda bude na dlouhou dobu kvalitní a pitná. Naše služby jsou skutečně zárukou kvality a spolehlivosti. Působíme v celém regionu Zlínský kraj. Provádíme tyto služby a studnařské práce: - čištění, desinfekce, renovace, oprava, obklady studní - vyčištění kanalizace, kanalizačních potrubí - kompletní regenerace a dezinfekce zdrojů pitné vody - hledání a vyhledávání zdrojů podzemní vody - úprava tvrdosti vody - prodej, dodávka a montáž - čerpadla a vodárny, ruční a tlakové vodní pumpy - realizace montážních šachtic pro vrty - přípojky včetně výkopových prací a napojení do objektů - zemní a výkopové práce.


Solární zahradní sprcha Teramo Borovnička – hliníková nádrž pro rychlý ohřev vody

Solární zahradní sprcha Teramo Borovnička – hliníková nádrž pro rychlý ohřev vody

Bazény A & M Borovnička Nabízíme bazénový sortiment včetně zahradní solární sprchy Teramo 28 s šedým krytem. Máte zahradu nebo chalupu a přemýšlíte čím ji ještě vylepšit? A co takhle pořídit si zahradní sprchu. Zahradní solární sprcha Teramo 28 s šedým krytem Solární zahradní sprcha Teramo Vás skvěle osvěží během pár minut. Rychlý ohřev vody je zajištěn díky ohřívací nádrži, která je vyrobena z hliníku. Sprcha je navíc lehce přenosná, nekoroduje a její obsluhu zvládne každý. U naší firmy Bazény A & M Borovnička nakoupíte české výrobky. Pořiďte si tento osvěžující kousek za rozumnou cenu.


Dávkovací stanice chemikálií Praha – uzpůsobena charakteru provozu

Dávkovací stanice chemikálií Praha – uzpůsobena charakteru provozu

Neobejde se Vaše výroba nebo služby bez dávkovací stanice chemikálií? Pak se spolehněte na společnost AQUA Cleer s.r.o. sídlící v Praze, která se postará o dodávku soupravy zcela uzpůsobené charakteru jejího provozu. Nabízíme dávkovací čerpadla s ruční frekvencí nebo s proporcionálním dávkováním dle zvoleného vnějšího signálu, vodoměry s vysílačem impulsů o různém průtoku, zásobníky chemikálií libovolných objemů a rozměrů, maloběžné elektrické nebo ruční míchadlo a testovací soupravy pro měření obsahu chemikálií nebo pH. Součástí dodávky dávkovací stanice pro chemikálie je samozřejmě i průvodní dokumentace. Na veškeré dotazy Vám ochotně odpoví odborníci ze společnosti AQUA Cleer s.r.o.


Bazény - výroba, montáž a instalace venkovních bazénů na vaší zahradu

Bazény - výroba, montáž a instalace venkovních bazénů na vaší zahradu

Letní sezóna přichází, a co Vás může v parném létě na zahradě potěšit více než schlazení ve vlastním bazénu. Pokud letos uvažujete, že si jeden taky pořídíte, pak se obraťte na firmu ORYX-CZ, s.r.o., která je specialistou na plastové bazény. Bazény jsou vyrobeny z kvalitního polypropylenu, který je doplněn o UV stabilizátor o síle 6 mm a výztuhy o síle 12 mm. Bazény může dostat ve tvarech: - hranatý - hranatý s oblými hranami R 500 mm - ovalné - kruhové Pro bazén vybírejte místo, které směřuje na jih či jihozápad a je dobře chráněné proti větru. Vhodný je taktéž pevný terén a při volbě velikosti bazénu se soustřeďte i na jeho případné budoucí zastřešení. Pro bazény větší než 16m2 je potřeba vystavit stavební povolení. Společnost ORYX-CZ, s.r.o. Vám zajistí nejen výrobu, ale také: - dovoz - montáž (usazení bazénu) - instalaci filtrace - elektroinstalaci Pro více informací ohledně vhodného bazénu pro Vaši zahradu neváhejte kontaktovat firmu ORYX-CZ, s.r.o., která Vám s tím pomůže.


Akce výprodej kruhových bazénů za skvělé ceny

Akce výprodej kruhových bazénů za skvělé ceny

Bazény A & M Borovnička Mostek, Trutnov Všem kdo chtějí začít novou letní sezónu s novým modelem bazénu, nabízíme akční kruhové bazény za super ceny. Nyní je nejvhodnější doba si koupit nový kruhový bazén. Nabízíme nové modely za loňské ceny. Vybrané kruhové bazény máme na skladě a je z čeho vybírat. průměr 2,1m, hloubka 0,6m cena: 4.660,- bez DPH průměr 2m, hloubka 0,4m cena: 3.820,- bez DPH průměr 2,2m, hloubka 0,4m cena: 4.430,-bez DPH průměr 1,9m, hloubka 0,4m cena: 3.800,-bez DPH průměr 2,1m, hloubka 0,4m cena: 4.125,-bez DPH průměr 2,2m, hloubka 0,5m cena 4.900,bez DPH