Rozšírenie materských škôl v zriaďovateľskej pôsobnosti MČ Košice-Staré Mesto

Rozšírenie materských škôl v zriaďovateľskej pôsobnosti MČ Košice-Staré Mesto

Predmetom zákazky je stavebný objekt (predmet zákazky sa nedelí na časti): Prístavba k Materskej školy Jarná 4 Košice. Rozšírenie a udržanie kapacít materskej školy formou prístavby, výstavba a rekonštrukcie priestorov pre potreby materskej školy a vybudovanie zariadení školského stravovania pri nových MŠ (ďalej ako Prístavba k MŠ Jarná 4). Podrobný opis stavebných prác a dodávok, ktoré sú predmetom zákazky, je definovaný v projektovej dokumentácii, ktorá je súčasťou týchto súťažných podkladov ako Príloha č. 4 Predmetom zákazky je stavebný objekt MŠ Jarná 4 Košice. Identifikačné údaje stavby:
Názov stavby: Prístavba k MŠ Jarná 4 Rozšírenie a udržanie kapacít materských škôl formou prístavby, výstavby a rekonštrukcie priestorov pre potreby materských škôl a vybudovanie zariadení školského stravovania pri nových MŠ.
Charakter stavby: Novostavba
Miesto stavby: MŠ Jarná 4, 040 01 Košice-Staré Mesto,
okres: Košice I,
obec: Košice -Staré Mesto,
katastrálne územie: Letná, p. č.: 341
Stavba sa musí vyhotoviť podľa projektovej dokumentácie PRÍLOHA č.4 a stavebného povolenia. Objekt sa plánuje využívať ako trieda MŠ s vlastným sociálnym zariadením a príslušnými priestormi, využiteľná aj osobami so zníženou pohyblivosťou (Predmet zákazky).
Predmet zákazky je financovaný z prostriedkov verejného obstarávateľa a spolufinancovaný z prostriedkov
Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky.
Veřejná zakázka vložena:
20.03.2017 12:38

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Mestská časť Košice-Staré Mesto

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Košický kraj

Platnost veřejné zakázky:
17.05.2017 00:00

Cena veřejné zkázky:
111 381 EUR

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Mestská časť Košice-Staré Mesto

Zadavatel IČ:
00690937

Zadavatel ulice:
Hviezdoslavova 7

Zadavatel PSČ:
040 34

Zadavatel obec:
Košice - mestská časť Staré Mesto

Kontaktní osoba:
Ing. Emil Chytráček

Zadavatel telefon:
+421 556 827 132

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.kosice-city.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45214100-1
Stavebné práce na stavbe budov materských škôl

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Novostavby, kompletní rekonstrukce a revitalizace od zkušené stavební firmy

Novostavby, kompletní rekonstrukce a revitalizace od zkušené stavební firmy

Firma STAVIMAL s.r.o. v Brně je spolehlivým partnerem v oboru komplexního pozemního stavitelství - provádí novostavby, kompletní rekonstrukce i revitalizace v Brně, ale také po celé České republice. Spokojený zákazník je naši prioritou, proto máme pro veškeré práce sestaven zkušený tým spolehlivých lidí. Ve stavebnictví působíme od roku 2004. Komplexní pozemní stavitelství - zajistíme vám: - novostaveb občanské vybavenosti (tělocvičny, sportovní areály, chráněné bydlení a další) - kompletní rekonstrukce a generální opravy budov - zateplování staveb, revitalizace domů, snížení energetické náročnosti budov - rekonstrukce fasád památek a opravy památkově chráněných budov (kostely, zámky, školy a další). STAVIMAL s.r.o. - Váš partner v oboru komplexního pozemního stavitelství.


Opravy a renovace fasád, dlouhodobá spokojenost a profesionální servis

Opravy a renovace fasád, dlouhodobá spokojenost a profesionální servis

Firma Nowický David Vám postaví Váš nový vysněný dům dle Vašich představ stejně tak jako Vám pomůže s renovací a s opravami starých budov. V naší firmě se věnujeme kompletním opravám fasád a jako specialisté v našem oboru Vám zajistíme profesionální služby ve stavebnictví v Opavě a okolí. Pokud ještě nejste stoprocentně rozhodnutí, jakou barvu Vašemu domu chcete dát, poradíme Vám tak, aby konečný efekt byl stoprocentní a aby jste mohli být spokojeni během dalších desítek let. V naší firmě, provádíme nátěry fasád kvalitními barvami a naše služby Vám poskytneme pro všechny typy budov. Natíráme panelové, rodinné i historické domy. Jsme vybaveni pro nátěry domů všech velikostí a samozřejmostí je, že před i po práci dbáme na čistotu oken, okenních rámů, parapetů a dveří. Technologický postup nátěru a oprav fasád: -sondážní průzkum původního barevného řešení (pouze u chráněných objektů) -návrh barevného řešení a vytvoření vzorků na fasádě -zajištění záboru komunikace včetně veškerých podkladů -vlastní realizace nátěrů a oprav fasád -oklepání odfouklých a zvětralých částí omítky -umytí fasády tlakovou vodou -zednické opravy a štukování -dva nátěry barvou dle vzorníku V naší firmě se věnujeme kompletní stavební činnosti od chodníků až po výstavby novostaveb. Mezi naše kvalitní služby patří to, že zdíme, omítáme, betonujeme, obkládáme, bouráme -odvážíme suť, malujeme, natíráme, izolujeme, zateplujeme a mnoho dalšího.


Rekonstrukce, revitalizace panelových domů a balkonů

Rekonstrukce, revitalizace panelových domů a balkonů

Potřebuje váš panelový dům revitalizaci? Společnost STAVOS STAVBA se vám o to postará. STAVOS STAVBA patří mezi renomované generální dodavatele staveb jak pro veřejné, tak pro soukromé investory. Stavební činnost: - rekonstrukce, modernizace, regenerace, revitalizace panelových a bytových domů - revitalizace balkónů - bytová a technická výstavba - sanace - zateplení, zateplování panelových domů - výstavba rodinných domů, bytů, řadových domů - rodinné domy na klíč - novostavby, nebytové prostory. Naší vizitkou je špičková kvalita odvedeného díla a maximální spokojenost zákazníka.


Rekonstrukce domů, objektů, staveb, opravy a stavby komínů

Rekonstrukce domů, objektů, staveb, opravy a stavby komínů

Hledáte kvalitní stavitelskou firmu, která se zabývá širokou škálou rekonstrukcí domů, objektů, staveb, střech, interiérů, opravami a stavbami komínů v okolí Třebíče? Pak neváhejte a obraťte se na nás! Naše firma odborně a hlavně kvalitně realizuje rekonstrukce podkroví, střech, rodinných, panelových i starších domů a interiérů. Řešíme další detaily stavebních částí jako jsou komíny i celé komínové systémy. Navrhneme a celkově Vám doladíme dům,interiér i zahradu. Návrh oprav, rekonstrukcí, staveb, interiéru a dalších provedeme i v 3D. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.


Stavební práce na klíč Hradec Králové – nové stavby, rekonstrukce, zateplování

Stavební práce na klíč Hradec Králové – nové stavby, rekonstrukce, zateplování

Stavební firma BASNO, spol. s r.o. Hradec Králové Máte projekt a hledáte spolehlivou stavební firmu? Nebo chcete rekonstruovat bytové jádro nebo celý objekt? Pro naši firmu je to přímo výzva. Poskytujeme komplexní stavební práce. Navíc si hravě poradíme i s elektromontážemi, elektrorevizemi, zemními pracemi nebo předprojektovou přípravou staveb. Rádi se Vám postaráme o výstavbu rodinných domů, rekonstrukce budov,bytů a jader, rekonstrukce koupelen, fasády a zateplení budov, zemní práce, elektromontáže a elektrorevize, dodávky elektroinstalačního materiálu, zpracování projektů staveb. Neváhejte nás kontaktovat. Sídlíme v Hradci Králové.


Kompletní revitalizace panelových, bytových a rodinných domů

Kompletní revitalizace panelových, bytových a rodinných domů

Bydlíte v panelovém, bytovém nebo rodinném domě, který již vlivem času a opotřebení nesplňuje současné požadavky na bydlení? Pak se obraťte na společnost TOMIreko v Třebíči. Zabýváme se kompletní revitalizací panelových, bytových či rodinných domů, včetně zajištění veškeré potřebné dokumentace. Posoudíme celkový technický stav budovy a navrhneme vám nejlepší možné řešení revitalizace. Zajistíme zateplení vnitřních a vnějších prostor a střechy, opravíme schodiště, zajistíme demontáž starých balkonů a jejich rekonstrukci, klempířské a zámečnické práce, elektroinstalace, dodáme lešení a v případě potřeby zajistíme jeřábnické práce vlastním jeřábem. Včasná a komplexní revitalizace prodlouží životnost budovy, zajistí snížení nákladů na energie, zvýší celkový komfort bydlení a zlepší vzhled panelového domu. Rekonstrukce také výrazně zvyšuje hodnotu stavby. Neváhejte a navštivte naše webové stránky, kde naleznete kompletní informace!