R2 Kriváň - Lovinobaňa, Tomášovce, monitoring vplyvov rýchlostnej cesty na životné prostredie

R2 Kriváň - Lovinobaňa, Tomášovce, monitoring vplyvov rýchlostnej cesty na životné prostredie

Monitoring vplyvu stavby na vybrané zložky životného prostredia pred výstavbou, počas výstavby a po uvedení do prevádzky. Začiatok výstavby rýchlostnej cesty sa plánuje v II. Q roku 2018 a predpokladaná doba výstavby je 4, 5 roka.
Veřejná zakázka vložena:
20.03.2017 12:42

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Národná diaľničná spoločnosť, a.s.

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Bratislavský kraj

Platnost veřejné zakázky:
20.04.2017 09:00

Cena veřejné zkázky:
454 000 EUR

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Národná diaľničná spoločnosť, a.s.

Zadavatel ulice:
Dúbravská cesta 14

Zadavatel PSČ:
841 04

Zadavatel obec:
Bratislava - mestská časť Karlova Ves

Kontaktní osoba:
Monika Kovačková

Zadavatel telefon:
+421 258 311 394

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.ndsas.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

71313450-4
Monitorovanie životného prostredia v súvislosti so stavbami

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Sluneční ohřev vody fotovoltaikou - vlastní energie pro vlastní potřebu

Sluneční ohřev vody fotovoltaikou - vlastní energie pro vlastní potřebu

Sluneční ohřev vody fotovoltaikou je poměrně jednoduchý systém. Na střechu Vašeho domu umístíme fotovoltaické panely, které Vám vyrobí elektřinu pro ohřev vody, topení, aj. Typy fotovoltaického zapojení: -ohřev vody -předohřev průtokem -ohřev vody a výroba elektřiny -ohřev vody a topení -výroba elektřiny s akumulací do baterií Výhody fotovoltaických panelů: -rychlá a snadná montáž bez větších zásahů do budovy -nemohou se nikdy přehřát, při požadované teplotě se sám vypne pomocí termostatu -nepotřebují přímé sluneční paprsky a vyrábí, i když je zataženo -nemusí se měnit nemrznoucí směs, jako u klasických fototermálních panelů -nepotřebují oběhová čerpadla Více informací a podrobný popis systému fotovoltaického zařízení naleznete na našich webových stránkách a když nás kontaktujete připravíme Vám bezplatný návrh řešení na míru. Dobrou zprávou je, že na fotovoltaické systémy lze, díky dotacím zelená úsporám, čerpat 40 až 155 tisíc korun.


Projekty pro efektivní využití zdrojů biomasy pro obce a města-dodávka technologie

Projekty pro efektivní využití zdrojů biomasy pro obce a města-dodávka technologie

Životní prostředí, regionální rozvoj i růst zaměstnanosti pozitivně ovlivňuje využívání obnovitelných zdrojů energie. Biomasa je biologicky rozložitelná část výrobků, zbytků a biologicky rozložitelná část průmyslového a komunálního odpadu. Firma OBILNÍ TECHNIKA, s.r.o. zajistí pro obce, města a mikroregiony komplexní projekty včetně dodávky a montáže technologií pro využití místních zdrojů biomasy. Obraťte se na společnost OBILNÍ TECHNIKA, s.r.o., která pro vás připraví projekt na míru, aby i u vás základním zdrojem tepla se stala biomasa.


Třídění skla – barevné kontejnery pro efektivní opětovnou recyklaci

Třídění skla – barevné kontejnery pro efektivní opětovnou recyklaci

Třídíte sklo a nejste si jisti, zda postupujete správně? Podrobné návody naleznete na sběrných nádobách autorizované obalové společnosti EKO – KOM. O samotných podmínkách sběru tříděného odpadu rozhodují obce, proto se mohou na různých místech lišit. Na bílých i zelených kontejnerech určených pro sběr skla naleznete seznam a podrobný popis dovolených i nevhodných skleněných výrobků. Pro efektivní opětovné využití a recyklaci je nutné dbát těchto pokynů a vyvarovat se vyhazování keramiky, porcelánu varného skla, zlaceného, pokoveného nebo vyplátaného skla do těchto sběrných nádob.


Temperování a přitápění místností s teplovzdušnými solárními panely pro příjemný domov

Temperování a přitápění místností s teplovzdušnými solárními panely pro příjemný domov

Teplovzdušný solární panel Vám sníží náklady a vysuší, vyvětrá a vyhřeje Váš domov. Už se nemusíte bát zimních měsíců a sychravého počasí. Teplovzdušné solární panely SolarVenti určené k větrání a odvlhčování místností a pro přitápění a temperování vzduchu zajistí příjemné prostředí ve Vašem domě v jakémkoliv ročním období. Snadná a rychlá instalace se zárukou na 5 let Vám zaručí další šetření Vašich financí. Dovoz a prodej panelů SolarVenti po České Republice a na Slovensku Vám zajistí společnost SolarAir. s.r.o.


Projekční práce, vodní hospodářství, hutní provozy - projekčně inženýrská organizace

Projekční práce, vodní hospodářství, hutní provozy - projekčně inženýrská organizace

Neváhejte a obraťte se na náš, zajišťujeme tyto služby: - návrhy a dodávky automatizovaných technologických celků - hutní provozy a strojírenství - vodní hospodářství - energetika - investiční výstavba - elektrotechnika a automatizace - klimatizace a tepelná technika - technické vybavení budov, zařízení regulace a měření řídících systémů, elektrické zařízení - vypracování revizní zprávy - projektová dokumentace Kontaktujte nás již dnes.


Jak se stát klientem společnosti Eko-kom, a.s. ve čtyřech krocích

Jak se stát klientem společnosti Eko-kom, a.s. ve čtyřech krocích

Pokud se chcete stát klientem společnosti Eko-kom, a.s., není nic snazšího. Stačí k tomu čtyři jednoduché kroky, z nichž posledním z nich je obdržení Osvědčení o zapojení do systému a přidělení klientského čísla. Jednoduchý postup ve čtyřech krocích naleznete na stránkách společnosti Eko-kom, a.s. Budete potřebovat malou chvíli na vyplnění vstupního výkazu o produkci obalů, který zašlete emailem, faxem nebo poštou. Na základě Vámi vyplněného formuláře Vám bude zaslána Smlouva o sdruženém plnění. Po jejím uzavření obdržíte dva účetní doklady – Fakturu na poplatek a Záloha na odměnu, po jejichž uhrazení se stanete klientem společnosti Eko-kom, a.s. Pokud máte jakékoliv dotazy, neváhejte se obrátit na kontaktní osoby společnosti Eko-kom, a.s.