Poptávám přepravní služby do Kanady

Poptávám přepravní služby do Kanady

Poptávám pravidelné zasílání potravinářských výrobků do Edmonton, Alberta, Kanada.
Jedná se o čtvrtletní či půlroční zásilky poravinářského zboží o celkové váze asi 300kg.
Požaduji sladovací prostor, kam jednotliví výrobci dopraví objednané zboží. Firma musí zajistit zabalení zboží do přepravního kontejneru nebo paletování, celní deklaraci a odvoz na letiště k odeslání (letiště Praha > letiště Edmonton).
Prosím o informativní cenu letecké dopravy, nebo kombinované dopravy námořní+letecké, včetně skladování cca 1 týden + celní declarace a manipulace. Platby bankovním převodem v KC.
Děkuji
Poptávka byla vložena dne:
11.01.2017 08:16

Platnost poptávky:
11.02.2017 07:46

Kontaktní osoba:
Edward Brabec, Brabec Import

Kontaktní email:

Telefon:
+420 1-780-868-9746

Fax:
+420 1-780-474-0593

Předpokládaná cena:
10 Kč

Okres:
Praha-město

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Námořní sběrná služba – ekonomické řešení dopravy

Námořní sběrná služba – ekonomické řešení dopravy

Využíváte k přepravě Vašich zásilek námořní přepravu? Pokud ano, oddělení námořní přepravy společnosti NIPPON EXPESS se zastoupením v Praze nabízí Možnost využívání výhod námořní sběrné služby. Tuto službu využívají především zákazníci, kteří objeme přepravovaného zboří nenaplní celý kontejner. Námořní sběrná služba představuje ekonomické řešení s řadou dalších výhod, jako je pravidelný jízdní řád a tedy možnost přesného plánování termínu doručení. Dalším bonusem je celková úspora nákladů, zákazník platí cenu dopravného vždy pouze za skutečnou hmotnost nebo objem přepravovaného zboří. Pokud máte zájem o další podrobnosti k námořní sběrné službě, neváhejte kontaktovat společnost NIPPON EXPESS.


DHL Global Forwarding  - specialista na leteckou a námořní přepravu

DHL Global Forwarding - specialista na leteckou a námořní přepravu

DHL Global Forwarding plní ve své každodenní činnosti různé logistické potřeby zákazníků od standardních logistických operací a multimodálních přepravních řešení až po individuální průmyslové projekty. Společnost DHL si velice zakládá na tom, že její zaměstnanci přistupují ke každému zákazníkovi, ke každé přepravované zásilce individuálně a snaží se maximálně naplnit požadavky konkrétního klienta.


Námořní kontejnerová přeprava technologických celků a těžkých nákladů

Námořní kontejnerová přeprava technologických celků a těžkých nákladů

Sháníte spolehlivou a zkušenou přepravní společnost, která by se Vám postarala o přepravu těžkého nákladu přes moře? Pro GARANTRANS s.r.o. to není problém. Námořní přeprava je ideální pro přepravu nadrozměrných zásilek a všech námořních kontejnerů s možností přeložení na železnici či kamion. Zajišťujeme: - říční přeprava - zámořská přeprava - přeprava technologických a investičních celků, strojního zařízení, průmyslových projektů - kontejnerizované zásilky ve vlastních nebo rejdařských kontejnerech - pronájem i prodej kontejnerů - roll on – roll off lodění pro přepravu automobilů - konvenční lodění. Námořní doprava patří k nejspolehlivějším způsobům přepravy, proto neváhejte a kontaktujte nás!


Nippon Express - významný partnerem v oblasti přeprav zásilek již od roku 2001

Nippon Express - významný partnerem v oblasti přeprav zásilek již od roku 2001

Aniž si to kdokoliv z nás uvědomuje, každý z nás se v dnešní době podílí na rostoucí mezinárodní přepravě zboží. Každý den se po celém světě přepraví neuvěřitelné množství zboží z jednoho konce světa na druhý. Společnost NIPPON EXPESS je významným partnerem v oblasti mezinárodní přepravy zásilek a jeho pobočka pro celou střední a východní sídlí v Praze. Mezi zázemí této společnosti patří vlastní sklad a technické vybavení pro manipulaci zásilek až do hmotnosti 3 tun. Silný partner pro leteckou a námořní přepravu včetně poskytovaných služeb proclívání a pojištění zásilek, to je společnost NIPPON EXPESS.


Námořní přeprava – kontejnerová přeprava i sběrná služba, rychlý a bezchybný servis

Námořní přeprava – kontejnerová přeprava i sběrná služba, rychlý a bezchybný servis

Společnost NIPPON EXPRESS se zastoupením v Praze nabízí ve svém portfoliu jako výhodný a rychlý způsob přepravy nákladu námořní přepravu. Námořní přeprava je vhodná jak pro přepravu všech námořních kontejnerů s možností přeložení na kamion či železnici, tak pro nadrozměrné zásilky (high cube) nebo pro zásilky s požadavkem na udržení stálé teploty (k dispozici jsou tzv. „reefer“ kontejnery se zabudovaným agregátem garantující udržení stálé vnitřní teploty). Velké množství zákazníků využívá mnoha bonusů sběrné námořní služby. Tu využijete v případě, že nenaplníte celou kapacitu přepravního kontejneru, a je tedy vhodná pro přepravu menších zásilek. Další výhodou je možnost přesného plánování dopravy díky pevným a pravidelným jízdním řádům. Garantujeme přesný a bezchybný servis, poskytujeme poradenství a rádi Vás přesvědčíme o dalších výhodách námořní přepravy.


Letecká přeprava – ručíme za rychlý a bezchybný servis

Letecká přeprava – ručíme za rychlý a bezchybný servis

Využijte nabídky mezinárodní přepravní společnosti NIPPON EXPESS se zastoupením v Praze, která svým klientů nabízí možnosti letecké přepravy nebo expresní letecké přepravy. V rámci efektivity služeb a spokojenosti zákazníků je samozřejmé sledování pohybu zásilky na internetu, denní odlety z celého světa, doručení zásilky na letiště nebo až k příjemci a v neposlední řadě přehledné sazby zahrnující všechny náklady. Pokud tedy potřebujete přepravit vaši zásilku rychle a efektivně, neváhejte využít nabídky letecké přepravy společností NIPPON EXPESS.