Poptávám výměnu válců u válcové zkušebny brzd

Poptávám výměnu válců u válcové zkušebny brzd

Poptávám cenovou nabídku na výměnu válců u válcové zkušebny brzd Motex 7553. Děkuji.
Poptávka byla vložena dne:
11.01.2017 08:10

Platnost poptávky:
11.02.2017 08:01

Kontaktní osoba:
MILOŠ REJL

Kontaktní email:

Telefon:
+420 607 686 099

Okres:
Trutnov

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Servis a opravy kardanových hřídelí pro zemědělskou techniku - rychle a profesionálně

Servis a opravy kardanových hřídelí pro zemědělskou techniku - rychle a profesionálně

Jste majitelem zemědělské techniky a hledáte společnost, která by Vám udělala servis kardanových hřídelí na Vašich strojích? Obraťte se bez váhání na naši firmu! Zajistíme jakékoliv opravy, servis i repase kardanových hřídelí. Kardany vyrobíme s použitím originálních dílů. Velikost a rozměr hřídele si stanoví klient sám. Převážnou část oprav provedeme během pár minut na počkání, některé náročnější projekty nejpozději do 24 hodin od převzetí objednávky. Naše dílna disponuje svářecím poloautomatem, jinak opravy provádíme na klasických obráběcích a svařovacích strojích. Více informací naleznete na naších www.


Nezbytné vybavení pro klasické autodílny - dvousloupcové autozvedáky

Nezbytné vybavení pro klasické autodílny - dvousloupcové autozvedáky

Nejčastější volbou do většiny servisů či autodílen jsou dvousloupcové autozvedáky. Naše firma Vybavení autoservisů Jiří Mejzlík vám poskytne velký výběr zvedáků různých typů, kde si zaručeně vyberete ty pravé! Můžete si vybrat zvedáky podle typu pohonu, nabízíme hevery poháněné hydraulickým či elektromechanickým mechanismem. Elektromechanické zvedáky s přejezdem disponují dvoustupňovými nebo třístupňovými krátkými nebo prodlouženými rameny a mají nosnost až do čtyř tun. Elektromechanické bezzákladnové zvedáky jsou ideální pro zvedání dodávek s dlouhým podvozkem a mají nosnost až do 4,2 tun. Elektrohydraulické zvedáky se spodním přejezdem jsou konstrukčně kvalitní a spolehlivé hevery vhodné ke zvedání zejména menších i větších dodávkových vozů. Pro osobní a menší dodávkové vozy jsou vhodné elektrohydraulické zvedáky bez přejezdu, které mají nosnost až do čtyř tun. Více informací naleznete na našich webových stránkách.


Plechové kryty strojů - výroba ochranných krytů pro strojírenství

Plechové kryty strojů - výroba ochranných krytů pro strojírenství

Plechové kryty strojů a další komponenty, díly obráběcích strojů vyrábí společnost ZAKO Turčín Zlín-Březnice. Vyrábíme různé dryhy krytů pro strojírenství - opláštění strojů, uzavřené kryty i z průhledy. Specifikujte své požadavky na výrobu ochranných krytů a dílů. Používáme plechy nerezové, hliníkové a černé. Výroba: - plechových krytů, dílů - výlisků na výstředníkových lisech - 10-80 tun - svarky do 5000 kg - včetné opracování, povrchových úprav - výpalky laserem, plasmou, plamenem.


Výroba náhradních dílů na zemědělské stroje - alternativní díly dle originálu za nižší cenu

Výroba náhradních dílů na zemědělské stroje - alternativní díly dle originálu za nižší cenu

Alternativní díly pro zemědělské stroje Vám ušetří investici do údržby. Dle originálu vyrábí náhradní díly na zemědělské stroje společnost AGRIOLA s.r.o. z regionu Uherské Hradiště. Vlastní výroba náhradních dílů z nás dělá konkurence schopnou firmu, pořídíte u nás díly za velmi příznivou cenu. Rádi Vám zašleme v případě zájmu náš katalog náhradních dílů. Vyrábíme náhradní díly na tyto stroje: - Gregoire-Besson, Landini, Manitou, Joskin, Sulky, MC Cormick, Monosem, můžete odebírat náhradní díly na tyto zemědělské stroje od nás. Sklad dílů je v Polešovicích v areálu firmy ZEAS. Zajistíme dodávky po celé ČR.


Výroba ozubených kol, rotačních dílců, přípravků, svařovaných konstrukcí

Výroba ozubených kol, rotačních dílců, přípravků, svařovaných konstrukcí

V oboru obráběcí práce působí společnost KOBOVA s.r.o. z Ostrožské Nové Vsi. Výroba je zaměřena na strojní součásti. Zabývá se hlavně výrobou ozubených kol, rotačních dílců, přípravků, svařovaných konstrukcí a také zámečnických součástí. Působíme v lokalitě Jihomoravský, Zlínský kraj. Strojní díly vyrábíme podle vlastní konstrukce i podle dokumentace zákazníka. Součástí výrobního procesu je několikastupňová kontrola kvality. Výroba: - ozubená kola, ozubení - rotační dílce - přípravky - upínací, svařovací, kontrolní - svařované konstrukce - zámečnické součásti.


Čtyřsloupové zvedáky - dílenské elektrohydraulické autozvedáky s nosností až 8,5 tuny

Čtyřsloupové zvedáky - dílenské elektrohydraulické autozvedáky s nosností až 8,5 tuny

Čtyřsloupové zvedáky najdou uplatnění v profesionálních autodílnách a pneuservisech. Pokud i vy sháníte robustní a spolehlivý elektrohydraulický autozvedák pro servis osobních vozů a dodávek, neváhejte a oslovte firmu Vybavení autoservisů Jiří Mejzlík z Třebíče. Můžete si vybrat zvedáky s nosností až 8,5 tuny, vhodné pro opravy a servis vozidel. V sortimentu máme také autozvedáky s nivelací, které se využívají pro měření geometrie kol. K těmto účelům se používají i další přídavné mechanismy: - pomocné středové zvedáky - prahové přízvedy v plošinách zvedáku. Už žádné točení kličkou! Dnešní čtyřsloupové hevery jsou opatřeny hydraulicko-lanovým pohonem, který Vám zajistí maximální pohodlí. Vše můžete zakoupit z pohodlí Vašeho domova v našem e-shopu nebo navštivte naši kamennou prodejnu v Třebíči, kde Vám rádi pomůžeme s výběrem.