Poptáváme loupanou zeleninu

Poptáváme loupanou zeleninu

Poptávám cenovou nabídku loupané zeleniny:

mrkev
celer
cibule
brambory
Poptávka byla vložena dne:
10.01.2017 12:20

Platnost poptávky:
10.02.2017 11:59

Kontaktní osoba:
GASTRO FACTOR s.r.o.

Kontaktní email:

Telefon:
+420 725 166 740

Okres:
Brno-město

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Eshop mrazem sušené ovoce - lyofilizované borůvky, brusinky, jahody, maliny, višně, banány

Eshop mrazem sušené ovoce - lyofilizované borůvky, brusinky, jahody, maliny, višně, banány

Pokud si nedokážete odepřít každodenní mlsání, můžete na něj jít zdravě a nemít výčitky. Navštivte eshop Semenac.cz a vyberte si mrazem sušené ovoce - na výběr jsou lyofilizované borůvky, brusinky, jahody, maliny, višně, banány, černý rybíz i oblíbená směs lesních plodů, která patří mezi nejprodávanější zboží. Mrazem sušené ovoce si zachovává přirozenou strukturu, barvu, vůni i nutriční hodnotu. Vitamíny a minerály obsažené v čerstvém ovoci v lyofilizovaném zůstávají. Použijte lyofylizované ovoce a připravte si chutnou snídani, kaši či müsli. Sušené ovoce je zdravá dobrota. Oceníte šikovné balení v znovuuzaviratelném ZIP sáčku. Eshop Semenac.cz má v sortimentu kromě sušeného ovoce i dalších více než 300 produktů - ovoce a ořechy v čokoládě, přírodní i solené ořechy i semena a semínka. Zboží si pohodlně objednejte a my Vám jej zašleme na jednu z mnoha poboček Úloženky, nebou Českou poštou. Máme také 5 výdejních míst - Kroměříž, Zlín, Olomouc, Brno, Ostrava.


Bílé a červené krouhané zelí, čínské zelí i kapusta - pro restaurace, jídelny i školy

Bílé a červené krouhané zelí, čínské zelí i kapusta - pro restaurace, jídelny i školy

Potřebujete si usnadnit práci? Chcete vařit z kvalitních surovin? Společnost DUNAJ – Ostrava CZ s.r.o. vyrábí zeleninové polotovary z kvalitních a čerstvých a prověřených surovin. Zeleninu připravujeme den před dodáním zboží. V rámci Ostravy, Moravskoslezského, Jihomoravského i Olomouckého kraje zajišťujeme rozvoz. Dodáváme vakuově balenou zeleninu vhodnou pro gastronomii, do restaurací, jídelen, škol i nemocnic. Připravujeme řadu polotovarů: - bílé a červené krouhané zelí - čínské zelí - kapusta - brambory - řepa - Celer - mrkev - gastro zelenina Brambory a zeleninu upravíme dle přání zákazníka. Také zajišťujeme rozvoz vybrané zeleniny, kterou jsme schopni dopravit na místo určení, v co nejkratším možném čase. Rozvážíme v rámci Moravskoslezského, Jihomoravského i Olomouckého kraje.


Velkoobchod s bramborami, ovocem a zeleninou, zásobování maloobchodů

Velkoobchod s bramborami, ovocem a zeleninou, zásobování maloobchodů

Hledáte velkoobchod s bramborami, ovocem a zeleninou, která by zásobovala Váš podnik? Pak se obraťte na firmu Zepo se sídlem v Břeclavi, která se zabývá velkoobchodním prodejem a dodávkou brambor a dalších druhů zeleniny a ovoce. Velkoobchod, distribuce: -ovoce, zelenina, brambory, saláty, bylinky -jablka, cibule, česnek, citrusy, melouny, banány a ostatní ovoce a zelenina. Zásobujeme maloobchody, restaurace, hotely, jídelny a další. Rozvoz pro okresy Hodonín, Břeclav a Znojmo.


Velkoobchod, prodej, dovoz - loupaná pohanka, jáhly, konzervovaná zelenina

Velkoobchod, prodej, dovoz - loupaná pohanka, jáhly, konzervovaná zelenina

Hledáte firmu, která se specializuje na velkoobchod zemědělských komodit? Firma Bialoň trade a.s. se sídlem v Ostravě vám s tím pomůže. Zabýváme se dovozem a prodejem zemědělského sortimentu. Mezi naše hlavní produkty patří: - loupaná a pražená pohanka - jáhly - mák - kmín - proso - lněná semínka - čerstvá, mražená i konzervovaná zelenina. Nakupujeme od českých pěstitelů, protože dbáme na velice kvalitní suroviny, které pak dále exportujeme po celé Evropě. Náš sortiment je velmi bohatý, proto neváhejte a kontaktujte nás!


Čerstvé ovoce a zelenina - kvalitní brambory, rajčata, mrkev, banány i jablka z velkoobchodu

Čerstvé ovoce a zelenina - kvalitní brambory, rajčata, mrkev, banány i jablka z velkoobchodu

Kvalitní brambory, rajčata, mrkev, banány nebo jablka? Vše zakoupíte ve velkoobchodě Zepo-Kubíček Václav v Břeclavi nedaleko Hodonína. Čerstvé ovoce a zeleninu si u nás zaručeně vybere každý! Velkoobchod s čerstvou zeleninou a ovocem: - brambory, listové saláty, rajčata, okurky, kedlubny, zelí, papriky - bylinky, cibule, česnek, - jablka, citrusy, melouny, banány, pomeranče, mandarinky, hrušky - kořenová zelenina, mrkev, petržel, celer - žampiony a hlíva ústřičná. Zajistíme zásobování nejen pro maloobchody, restaurace, hotely, jídelny, stravovací zařízení, nemocnice, školy i školky. Rozvoz pro okres Hodonín, Břeclav, Znojmo.


Zpracování zeleniny, výroba kysaného zelí, zásobování restaurací, jídelen

Zpracování zeleniny, výroba kysaného zelí, zásobování restaurací, jídelen

Jste milovníci zeleniny a ovoce? Naše společnost BIRENTAL CZ s.r.o., sídlící ve Starém Kolíně, se zaměřuje na zpracovávání zeleniny i ovoce a výrobu produktů z nich. Jsme odborníci na výrobu toho nejlepšího krouhaného zelí, kysaného zelí, zeleninových salátů a směsi z vybraných druhů zeleniny. Zabýváme se i výrobou a prodejem 100% jablečného moštu, kvalitního vína a oleje lisovaného za studena. Veškerý sortiment si můžete objednat na našem e-shopu či telefonicky. Našimi produkty pravidelně zásobujeme restaurace, jídelny a gastropodniky. Pokud Vás nabídka zaujala, tak nás neváhejte kdykoliv kontaktovat.