Poptávám obalový materiál

Poptávám obalový materiál

Poptávám PP nebo LDPE pytlíky o rozměru 160x21, 7 (s klopou 250mm), krycí páska. Prosím o cenu a termín výroby na 5 a 10000 ks.
Poptávka byla vložena dne:
10.01.2017 12:18

Platnost poptávky:
10.02.2017 11:57

Kontaktní osoba:
Šejbl

Kontaktní email:

Telefon:
+420 775 305 255

Okres:
Praha-město

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Výrobce speciální antistatické, bublinkové folie pro automobilový průmysl

Výrobce speciální antistatické, bublinkové folie pro automobilový průmysl

Automobilový průmysl potřebuje speciální antistatické, bublinové folie. Ty vyrábí firma HB pack s.r.o. ve Slavkově u Brna. Bublinové folie je schopna zhotovit dle Vašich požadavků na míru - návin, tloušťka, atd. Vyrábí dvouvrstvá a třívrstvá. Ty jsou vhodné pro zabalení elektrostaticky citlivých dílů a zboží. Standardně dodáváme 1008_1010Ohm/sq. Firma dále vyrábí bublinové folii standard, antikorozní, perforovaná, elastická, laminovaná. Vyrábí sáčky ZIP uzavíratelné, LDPE bez klopy, polypropylenové. Přířezy bublinkový, proložka, bublinkový přířez na roli, pěnový přířez, pěnový přířez na roli. Stretch fólie, polyetylenová pěnová fólie, lepicí pásky, vlnitá lepenka, kartonové podložky a obálky. Vyrábíme obalové materiály, kde Vám můžeme poskytnout výrobu na míru. Bližší informace naleznete na webových stránkách.


Částečný polep auta, karoserie folií-ochrana laku vozidla před poškrábáním

Částečný polep auta, karoserie folií-ochrana laku vozidla před poškrábáním

Jako ochrana laku auta před poškrábáním nebo kamínky je vhodný částečný polep auta folií. Ideální způsob jak ochránit namáhané části karoserie vozu je nechat si aplikovat wrap folii u společnosti Cartint - Zlín, která působí i v regionu Hodonín a po celé Moravě. Specializujeme se na převlékací fólie, které lze aplikovat na celý vůz, nebo jen některé části - na kapotu, spodní díl karoserie, zrcátka, zadní část vozu. Obrátit se na nás můžete, pokud chcete potáhnout i další dopravní prostředky - loň, motocykl. V případě funkčního polepu i při změně designu, barvy. Více nformací na tel.:603232700.


Přepravní obaly pro E-commerce, internetové podnikání - jednoduchá přeprava, distribuce i skladování

Přepravní obaly pro E-commerce, internetové podnikání - jednoduchá přeprava, distribuce i skladování

Hledáte přepravní obaly, které budete moci vhodně využívat při vašem internetovém podnikání? Obraťte se na naši společnost Schoeller Allibert s.r.o. a my vám poskytneme přesně takové přepravní obaly, které budou odpovídat přesně vašim požadavkům! Naše přepravky jsou vhodné pro automatizované sklady, jejich výhodou je: - efektivita při vychystávání, - čistota, - možnost jednoznačného označení, - jednoduchá skladovatelnost při redistribuci a v rámci přepravy mezi depy, - variabilita, - využití i v malých prostorech, - click and collect aplikace a spousta dalších. Přepravní obaly pro E-commerce můžete jednoduše využít při: - skladování, - vychystávání, - přepravě, - redistribuci, - distribuci na prodejní a výdejní místa. Objednejte si přepravky, které budou splňovat veškeré vaše potřeby a požadavky! Zjednodušte si přepravu zboží ve vašem internetovém podnikání!


Kontejnerové BIG BAGy, velkoobjemové vaky z PP tkaniny

Kontejnerové BIG BAGy, velkoobjemové vaky z PP tkaniny

Řešíte problém s uskladněním sypkých materiálů? Pak se obraťte na společnost Bohemia Bag s.r.o., která vyrábí a prodává kontejnerové BIG BAGy, ideální pro uskladnění sypkých směsí. Zabýváme se výrobou a prodejem velkoobjemových, kontejnerových vaků pro využití v oblasti zemědělství, stavebního, chemického i potravinářského průmyslu. Jsou ideální pro uskladnění chemikálií, cementu, minerálů, kovů, toxických odpadů ale i potravin. V zemědělství slouží naše vaky jako zásobníky na krmivo, obilí, dřevěné pelety či hnojiva. Kontejnerové a velkoobjemové vaky a pytle vyrábíme ze 100% recyklovatelné PP tkaniny a PP fólie, které jsou odolné proti UV záření. Vaky dodáváme ve standardním provedení a v nejrůznějších velikostech. Naše vaky vynikají vysokou kvalitou a snažíme se je dopravit v co nejkratších dodacích lhůtách. Více informací naleznete na našich webových stránkách.


Lahvička na tinktury, kapky, oleje, esence, roztoky pro farmacii

Lahvička na tinktury, kapky, oleje, esence, roztoky pro farmacii

Sháníte do Vaší firmy lahvičky, kapátka nebo uzávěry? Potom neváhejte a obraťte se na nás. ELPACK, s.r.o., je firma sídlící v Brně, a zabývá se dodávkami obalového materiálu ze skla a plastu. Naše výrobky jsou nejvíce využívány převážně ve farmacii, v kosmetice, chemii, potravinářském průmyslu a jiných oborech. Prodáváme lahvičky GL 18 100 ml z hnědého skla. K lahvičkám můžeme nabídnout také různé druhy uzávěrů, pipet, rozprašovačů, kapátek, štětečků, ... Neváhejte a kontaktujte nás. Těšíme se na spolupráci s Vámi. Více informací najdete na webových stránkách.


Bezpečnostní, ochranné fólie na sklo proti poranění při rozbití skla

Bezpečnostní, ochranné fólie na sklo proti poranění při rozbití skla

Ideální prvek pro zvýšení ochrany proti poranění při rozbití skla jsou bezpečnostní fólie na sklo, které po celé Moravě aplikuje firma Cartint Zlín. Ochranné folie jsou vhodné na budovy, prosklené dveře i prosklené stěny, skla kolem schodiště, výtahů apod. . Vhodné jsou pro průmyslové provozy, autosalony, školy, školky, budovy s velkým pohybem lidí. Díky bezpečnostním fóliím se zvýší i ochrana proti zlodějům při úmyslném pokusu o rozbití. Při rozbití, zůstanou části rozbitého skla fixovány na fólii a nedojde k odlétnutí střepin. Bezpečnostní fólie dodáváme v čirém provedení i protisluneční v různých odstínech. Ochranné fólie jsou složeny z několika vrstev, odolnost proti rozbití narůstá s počtem vrstem. Aplikace fólie z vnitřní strany oken. K bezpečnostním fóliím získáte osvědčení, které respektují pojišťovny.