Policejní vybavení, Turecko

Policejní vybavení, Turecko

Zastupuji společnost Ikmalci Corporate Supply & Security Centre. Jedná se o společnost se sídlem v Turecku a zabývá se výrobou všech druhů policejního vybavení. Náš sortiment zahrnuje:

Silniční záchytné systémy (bodce)
Silniční bezpečnostní předměty
Osobní zabezpečovací zařízení a vybavení
Varovné světlice
Požární technika

Hledáme partnery za účelem obchodní spolupráce.

Původní znění:
Establishing business cooperation
I represent Ikmalci Corporate Supply & Security Centre. It is a company based in Turkey and deals in the manufacture of all kinds of police equipment. Our range of products include:

Road Trap Systems ( Stinger Spike, Magnum Spike )
Road Safety Products
Security Personnel Gears and Equipment
Warning Flares
Fire fighting equipment

We extend a supply partnership offer to any one interested in this range of products.
Poptávka byla vložena dne:
11.01.2017 08:59

Platnost poptávky:
11.04.2017 08:56

Kontaktní osoba:
Segun Ariyibi

Kontaktní email:

Země:
Turkey

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Široký sortiment kamerových systémů, kamer do auta, bezdrátových a IP kamery Praha

Široký sortiment kamerových systémů, kamer do auta, bezdrátových a IP kamery Praha

Široký sortiment kvalitních kamerových systémů, kamer do auta pro průkazný záznam v případě nehody a bezdrátové a IP kamery nabízí svým zákazníkům společnost MACOM SECURITY s. r.o. se sídlem v Praze. V nabídce společnosti MACOM SECURITY s. r.o. si jistě vybere každý zákazník podle svých požadavků a nároků. K dispozici jsou jednoduché kamery i složité kamerové systémy s širokou škálou možností zpracování záznamu a zvuku. V případě kamer do auta se jedná o malou kameru usazenou na předním skle vozidla s napájením z vestavěného akumulátoru nebo ze zapalování. Kamera uchovává nahraný záznam ve formě smyčky na paměťovou kartu.


Eshop, prodej, montáž požární hydranty, hasicí přístroje - práškové, pěnové, sněhové, vodní

Eshop, prodej, montáž požární hydranty, hasicí přístroje - práškové, pěnové, sněhové, vodní

Společnost HASTEKO z regionu Uherské Hradiště - Zlínský kraj je prodejce hasicích přístrojů, hydrantových systémů. V našem eshopu hasteko.cz jsou na prodej požární hydranty a práškové, pěnové, sněhové, vodní hasící přístroje. Pokud jste majitelem firmy, domu či bytu, porovnejte si naše ceny s konkurencí, díky nám můžete ušetřit. Postaráme se o montáže a provádíme i opravy zařízení. Eshop, prodej: - hasicí přístroje: - práškové - vhodné využití pro kolaudace rodinného domu, v domácnostech, v obchodě, průmyslu, archivech, dopravních prostředcích, plynových kotelnách apod. - pěnové - nelze použít k hašení zařízení pod napětím, vhodné pro kapalné látky benzin, nafta, olej, alkohol, éter, tuky, dřevo, papír, textil, sláma, guma - speciální desingový pěnový hasicí přístroj pro domácnost Home Fireman, obsah 1l, provedení bílá a černá - sněhové - ideální pro plynové kotelny, pro výpočetní techniku, v uzavřených prostorách, telefonních ústřednách, sklady s potravinami, sklady hořlavých plynů a chemikáli, v obchodě, průmyslu i domácnosti, lze použít pro zařízení pod elektrickým napětím - vodní - Nelze použít k hašení zařízení pod napětím, využití k hašení v papírenském, dřevařském průmyslu, obchodech, průmyslu, v domácnosti - plechové skříně pro hasicí přístroj - barva bílá, červená - skříň pro dva hasicí přístroje - plná dvířka, zamykatelná - požární hydranty: - hydrantové systémy DN 19, DN 20, DN 25, DN 33 - délka 20m či 30m - hydrantové hadice, požární proudnice. Opravy: - hasicích přístrojů - požárních hydrantů.


Analytický obrazový software Praha – programy pro pokročilé analýzy pohybu

Analytický obrazový software Praha – programy pro pokročilé analýzy pohybu

Společnost Proxis, spol. s r.o. se sídlem v Praze přichází s nabídkou programů pro pokročilé analýzy vysokorychlostních záznamů, obrazů a fotogrammetrií. Analytické obrazové softwary jsou rozděleny podle zaměření na různé oblasti, například pro využití v automobilovém průmyslu je využíván software pro analýzu pohybu objektů při nárazových zkouškách. Dále jsou v nabídce společnosti programy pro řízení systému vysokorychlostních kamer a jejich synchronizované ovládání, programy pro oblast vojenských zkoušek, ekonomická verze programu pro projekty s omezeným rozpočtem nebo programy pro analýzu pohybu se všeobecným zaměřením. Pokud Vás produkty firmy Proxis, spol. s r.o. zaujaly nebo pokud máte dotazy, neváhejte nás prosím kontaktovat.


Provádění ročních prověrek bezpečnosti práce Ústí nad Labem – povinnost každého zaměstnavatele

Provádění ročních prověrek bezpečnosti práce Ústí nad Labem – povinnost každého zaměstnavatele

Roční prověrka bezpečnosti práce je jednou ze zákonných povinností zaměstnavatele, která ukládá zaměstnavateli vedle povinnosti zajistit bezpečnost práce také povinnost organizovat nejméně jednou v roce prověrky bezpečnosti a ochrany zdraví při práci. Svěřte tuto starost společnosti TAURUS – PROXIMA spol. s r.o. z Ústí nad Labem a naši odborníci se o vše postarají. Zajistěte Vašim zaměstnancům bezpečné pracovní prostředí a vyhněte se nemalým sankcím za nedodržení tohoto nařízení, kontaktujte společnost TAURUS – PROXIMA spol. s r.o.


Kontrola vstupu - přístup na čip, dveře na kartu, Praha

Kontrola vstupu - přístup na čip, dveře na kartu, Praha

Kontrola vstupu osob V oblasti kontroly vstupu nabízí komplexní služby od A až do Z - počínaje analýzou konkrétní situace, přes návrh nejlepšího řešení, prodej přístupových systémů, montáže a realizaci až po následný servis. Své služby nabízí jak firemním zákazníkům, tak společenstvím vlastníkům a družstvům pro zvýšení bezpečnosti bytových a panelových domů. Proč je dobré mít zaveden kvalitní přístupový systém? V prvé řadě získáte jednoznačnou identifikaci pohybu osob (zaměstnanců nebo nájemníků) pomocí přístupové karty, čipu, popřípadě biometrických údajů. Každý může mít jiná přístupová práva a podle toho povolen vstup do různých místností. Pohyb je možné omezit také v čase. Konkrétně lze vstup zabezpečit turniketem, bránou, závorou, brankou, atd. Výhody přístupu na čip Čip nebo karta nahradí celou řadu klíčů, je elegantní a nezabere mnoho místa. V případě ztráty není třeba měnit zámky, stačí konkrétní kartu nebo čip zablokovat. Pohyb osob je navíc jasně monitorován a je možné ho kdykoliv v případě potřeby vyhodnotit. Dveře na kartu nejsou pouze moderní, jsou také velmi praktické a na provoz velmi levné. V případě zájmu o bližší informace nebo koupi či instalaci přístupových systémů nás kontaktujte.


Sledování výrobních linek a výrobních procesů za pomoci systému pro sledování výroby

Sledování výrobních linek a výrobních procesů za pomoci systému pro sledování výroby

Potřebujete do firmy sehnat šikovný, praktický a chytrý program, který Vám umožní sledovat výrobu, její průběh a vytíženost výrobní linky? Pak se obraťte na firmu DUHA system spol. s.r.o., která sídlí v Brně a již dvacet let se zaměřuje na výrobu softwaru pro sběr dat. S praktickým a chytrým systémem DUHA dSkill můžete nejen získávat informace o průběhu výrobního procesu, ale také o jeho rozpracování a vytíženosti pracovní linky. Mezi další užitečné vlastnosti systému patří: - evidence pracovní doby jednotlivých pracovníků na dané lince dle přihlášení - historie obsazených pozic v zvolených obdobích - evidence a sledování zakázek - evidence výrobního procesu a jeho rozpracování - fotografická evidence osob na využívané lince (zamezuje zapůjčení identifikačních čipů mezi jednotlivými zaměstnanci) - sledování aktuálních mzdových nákladů u zakázek - přehled výrobků na dané pozici na lince i s vyobrazením dílů - sledování a vyhodnocení absence - evidence školení BOZP a dalších školení - plánované obsazenosti linek na další směny dle plánu směn - evidence pracovních pomůcek a nástrojů - grafický záznam pro digitalizaci rozložení linek Jeden program a nekonečno možností. To je program DUHA dSkill pro sledování výroby od brněnské firmy DUHA system spol. s.r.o., která je Váš partner pro výrobu a vývoj softwaru pro sběr dat.