Izolace z konopí, Jižní Afrika

Izolace z konopí, Jižní Afrika

Hledáme výrobce konopné izolace budov.

Původní znění:
Inquiry
Manufacturers of hemp building insulation
Poptávka byla vložena dne:
03.01.2017 10:51

Platnost poptávky:
03.04.2017 10:38

Kontaktní osoba:
Richard Ellis

Kontaktní email:

Telefon:
+27 614 742 462

Země:
South Africa

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Sanace železobetonu prodej Praha – ocelové výztuže, penetrační nátěry a hmoty

Sanace železobetonu prodej Praha – ocelové výztuže, penetrační nátěry a hmoty

Společnost BETOSAN s.r.o. z Prahy prodává kompletní řadu speciálních produktů určených k účinné sanaci betonu a železobetonu. Nabídka produktů je rozdělena do třech základních skupin od materiálů sloužících ke zlepšení vlastností podkladu, převážně jejich adheze, materiály vhodné pro lokální opravy podlahových, stěnových, stropních nebo podhledových konstrukcích a obnovení jejích krycích vrstev a materiály uzpůsobené k druhotné ochraně konstrukcí proti působení vlivů okolního prostředí. Sháníte-li tedy ocelovou výztužnou síť, upevňovací lišty odolné proti korozi nebo penetrační nátěry, spolehněte se na nabídku společnosti BETOSAN s.r.o.


Prodej a montáž střešní krytiny a opláštění pro budovy, haly a klempířské práce

Prodej a montáž střešní krytiny a opláštění pro budovy, haly a klempířské práce

Pokud se rozhodnete, že Vaše firma, hala nebo budova potřebuje novou střechu, obraťte se na brněnskou firmu Halové systémy s.r.o. Firma poskytuje střešní krytiny z hliníku nebo plechu v několika verzích (Mega, Ideal, Roof, Grande, Topline). V sortimentu, který se neustále rozšiřuje tak naleznete lehké střešní krytiny, trapézové plechy, ale i chladírenské a mrazírenské dveře. Mimo jiné montuje i sendvičové panely PUR (polyuretanové), které jsou díky dobré izolaci vhodné pro průmyslové objekty, výrobní haly či administrativní budovy. A PIR (polyisokyanurátové) panely, vhodné pro kvalitní zateplení s malou tloušťkou tepelněizolační vrstvy. Firma rovněž nabízí střešní příslušenství jako okapové systémy a veškeré doplňky pro střešní krytinu. Vybrat si tak můžete z bohaté nabídky střešních krytin, opláštění, vlnitých plechů a doplňkového příslušenství, jako klempířské prvky a spojovací materiál.


Akustické izolace, protihlukové – neprůzvučné dveře Praha

Akustické izolace, protihlukové – neprůzvučné dveře Praha

Strojovny, technologické místnosti či jiné místnosti produkující vysokou hladinu zvuku spolehlivě odhluční od okolí akustické izolace a protihlukové – neprůzvučné dveře od společnosti Greif-akustika, s.r.o. z Prahy. Protihlukové – neprůzvučné dveře vyrábíme na zakázku podle zadaných rozměrů v provedení jednokřídlém, dvoukřídlém nebo dvoukřídlém s instalovanými dveřmi pro průchod z masivního ocelového pláště vyplněného zvukoizolační vložkou. Akustické izolace určené ke snížení hluku v průmyslových či obytných prostorech plní navíc ještě protipžřární tepelnou funkci. V případě zájmu o více informací o akustické izolaci nebo protihlukových dveřích neváhejte kontaktovat společnost Greif-akustika, s.r.o. z Prahy.


Protihlukové kabiny a odhlučňovací zástěny snižují hluk v halách Praha

Protihlukové kabiny a odhlučňovací zástěny snižují hluk v halách Praha

K odhlučnění jsou využívány tzv. RS panely, ze kterých je možné namontovat protihlukové kabiny a zástěny na míru, přesně podle potřeb každého zákazníka. Vyrobit je možné kabinu jakékoliv velikosti, od protihlukového zakrytí kompresoru, až po několik metrů vysoké zástěny. Využívají se zejména ve výrobních halách a průmyslových provozech. RS panely splňují přísné požadavky SŽDC. Vybrat si můžete nejen velikost, ale také barvu, neboť je možné RS panel nalakovat do jakéhokoli odstínu RAL. Protihlukové zástěny a kabiny mohou mít také okna či dveře, samozřejmě také v protihlukovém provedení. Pokud potřebujete odhlučnění pro průmyslovou halu nebo provoz, neváhejte, a obraťte se na společnost ROMAn s.r.o. z Prahy. Řešení na míru vytvoří jistě i pro Vás!


Izolace stěn, stropů a konstrukcí z přírodních konopných vláken

Izolace stěn, stropů a konstrukcí z přírodních konopných vláken

Pokud potřebujete zajistit izolaci stěn, stropů nebo konstrukcí, pak se obraťte na společnost KOBE-cz s.r.o., která Vám poskytne izolační materiál z přírodních konopných vláken. Přírodní konopná vlákna využíváme k výrobě izolačního materiálu KOBE ECO HEMP FLEX, který můžete využít při izolaci vnitřních a vnějších stěn v dřevěných roštech a stěn s kovovými sloupky, k izolaci dřevěných trámových stropů a předsazených konstrukcí. Mezi hlavní výhody přírodního konopného vlákna patří: - zdravotní nezávadnost - vynikající akumulační schopnosti - jednoduchá manipulace a montáž - vysoká difúzní otevřenost - vyroben z obnovitelných zdrojů Více informací naleznete na našich webových stránkách.


Prodej fasádní dřevěné obklady na Váš dům s životností 30let. Pro provětrávané bezúdržbové fasády.

Prodej fasádní dřevěné obklady na Váš dům s životností 30let. Pro provětrávané bezúdržbové fasády.

Slyšeli jste už o provětrávané bezúdržbové fasádě? A co fasádní dřevěné obklady znáte? Firma G Import spol. s r.o.je předním dodavatelem této novinky. Se kterým Váš dům bude mít nezaměnitelný přírodní design. Můžete jej připevnit jak na novostavbu, tak na starší budovu. Z fasádních materiálů si můžete vybrat výrobce SILBONIT, PARKLEX, KRONOART. Výhody provětrávané fasády: -paropropustnost -vytváří tepelný most -voděodolnost -UV a akustická ochrana. Dřevěných fasádních obklady Parklex: -povrch fasádního obkladu je tvořen pravým tropickým dřevem -má speciální folii, která odolává slunečnímu záření, mrazu, dešti, větru i sněhu -absolutní bezúdržbovost -povrchy produktů Parklex jsou ošetřeny takovým způsobem, aby eliminovali všemožné vnější vlivy a dosahovaly tak nejvyšší možné míry bezúdržbovosti -nejlepší protipožární odolnosti u organických materiálů -životnost 30 let -dostupnost v několika barevných odstínech. Na anšich webových stránkách naleznete jak vzorník tak i realizované fasády.