Cement, slínek, Irán

Cement, slínek, Irán

Specializujeme se na dodávky kvalitního portlandského cementu (42.5, 52.5) a typ 2 a 5, slínku, bílého cementu z Íránu s opravdu dobrou cenou na trhu. Tyto cementy, slínky jsou přísně testovány odborníky kvality na základě průmyslových definovaných parametrů, které splňují očekávání klienta.
Máme zájem dodávat kvalitní cement a slínek za konkurenceschopnou cenu.
-Portland Cement 42.5
-Portland Cement 52.5
-Bílý cement 42.5
-Bílý cement 52.5
-Slínek
-Bílý clinker 42.5
-Bílý clinker 52.5

Mr.Reza
Company name:Tosease San'at & Tejarat Rosh Iranian Co.(S.P.A)
Add: Unit 16, 5th fl, No 71, Ally Shahid Afarand, Sattarkhan St, Tehran, IRAN
Email: cement.trade23@gmailcom
waz.trade@gmail.com

Původní znění:
Inquiry
With Greeting
We are looking commission based agents to cooperate.

We specialize in supplying good quality of Portland cement (42.5, 52.5) and Type 2 and 5, clinker, White cement from Iran in the market with really good price. These cements, clinkers are stringently tested by quality experts on the basis of industry defined parameters, which meet client's expectations. Moreover, we meet the bulk demand of clients within a best possible of time.
We interest to supply requirement products with quality cement and clinker but competitive price.


-Portland Cement 42.5
-Portland Cement 52.5
-White cement 42.5
-White cement 52.5
-Clinker all
-White clinker 42.5
-White clinker 52.5


Thanks
Mr.Reza
Company name:Tosease San'at & Tejarat Rosh Iranian Co.(S.P.A)
Add: Unit 16, 5th fl, No 71, Ally Shahid Afarand, Sattarkhan St, Tehran, IRAN
Email: cement.trade23@gmailcom
waz.trade@gmail.com
Poptávka byla vložena dne:
03.01.2017 10:53

Platnost poptávky:
03.04.2017 10:37

Kontaktní osoba:
Alireza Faezi

Kontaktní email:

Předpokládaná cena:
12 €

Země:
Iran

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Prodej stavebních písků - betonářský a omítkový písek,  zahradní oblázky, kačírek

Prodej stavebních písků - betonářský a omítkový písek, zahradní oblázky, kačírek

Hledáte v Třebíčí firmu, která nabízí k prodeji kvalitní stavební písky za skvělou cenu? Obraťte se na firmu T.U.S. s.r.o., která má v nabídce betonářský a omítkový písek, zahradní oblázky i kačírek. Stavební písky můžete zakoupit na obou našich skladech v Jaroměřici nad Rokytnou a v Krahulově, oba v okrese Třebíč na Vysočině. Vyberete si: - betonářský a omítkový písek - zahradní oblázky netříděné i tříděné - drtě (4 - 8 mm; 8 - 16 mm; 16 - 32 mm) - prosívka.


Rozvoz betonových směsí - vlastní výroba a speciální domíchávače pro přepravu betonu

Rozvoz betonových směsí - vlastní výroba a speciální domíchávače pro přepravu betonu

Jako společnost vyrábějící si vlastní betonovou směs jsme schopni Vám namíchat velké množství betonové směsi, stejně tak jako jsme schopni zásobovat i zákazníky, kteří potřebují menší množství betonu. Pokud potřebujete zajistit beton na stavbu, firma Andrla sídlící v Brance u Opavy, Vám zajistí dovoz betonové směsi vlastní výroby s dopravou až na Vámi určené místo vlastními vozy. Během nedávné doby došlo k velké rekonstrukci a modernizaci betonárny. Betonárna má výkon 50m3/hod., díky čemuž je firma schopna poskytnout větší množství betonu za kratší čas. Beton je materiál, který se používal již v Antice a samozřejmě jako vše ostatní i betonové směsi prošli spoustou inovací a tento materiál se dostal do popředí stavebnictví již několik staletí. Více druhů směsi betonu se míchají z různých materiálů a vyrábí se více konzistencí betonu dle potřeby použití. Konkrétní funkce betonu se odvíjí od složení směsi a je důležité vědět, k čemu bude beton konkrétně využíván. Ve firmě Andrla CZ s.r.o betonové směsi mícháme z kameniva a naším výrobním programem je výroba potěrových betonů tzv. bet.mazanin a jsme také schopni Vám namíchat odlehčenou betonovou směs tzv. EKOSTYREN.


Zakázkové fasády - možnost napodobení jakékoliv omítky při lokální i celoplošné rekonstrukci

Zakázkové fasády - možnost napodobení jakékoliv omítky při lokální i celoplošné rekonstrukci

Při rekonstrukci fasád převážně historických objektů je kladen velký důraz na kvalitu použitých materiálů a jejich co nejpřesnější podobnost s původním vzhledem. Možnost splnit tyto požadavky napodobením jakékoliv omítky nabízí zakázkové fasády od společnost PREMIX servis, spol. s r.o. z Prahy. Mnohaleté zkušenosti umožňují našim odborníkům připravit po předchozí konzultaci maltové směsi pro výrobu omítek potřebné zrnitosti a struktury, které věrně napodobují původní fasádu. Tyto maltové směsi jsou vhodné jak pro lokální opravy fasád, tak pro celoplošné omítání velkých ploch. Zakázkové fasády pro zachování původního vzhledu budov žádejte u společnosti PREMIX servis, spol. s r.o.


Přírodní zahradní kámen pro dům i zahradu – prodej a doprava

Přírodní zahradní kámen pro dům i zahradu – prodej a doprava

Kamenivo Zlín Rybníky, dodavatel kameniva v okolí Zlína a Otrokovic. Hledáte líbivý posyp k bazénu na zahradě, kolem chodníčků u domu nebo k zahradnímu jezírku? Zahradní dekorační kámen s hrubším zrnem, je pro Vás tou vhodnou dekorační i funkční volbou. Zahradní kámen, zabraňuje prorůstání trávy a plevelů, a Vy si tak můžete častěji užít zaslouženou relaxaci v upraveném prostředí. Přijďte se podívat do naší prodejny a můžete si vybrat v široké škále přírodního kameniva. Samozřejmostí naší firmy je zajištění dopravy kameniva v jakémkoliv množství tam, kam budete potřebovat. Dále nabízíme možnost přistavení kontejneru na odvoz suti, zeminy o objemu 2 m3 (3,5 t). Firma Kamenivo Zlín Vám nabízí Zahradní kámen DUNAJ a MORAVA již od 448 kč bez DPH.


Zdící materiály prodej Kladno – odolný, vhodné i pro nízkoenergetické stavby

Zdící materiály prodej Kladno – odolný, vhodné i pro nízkoenergetické stavby

Opravujete nebo stavíte dům a hledáte spolehlivého dodavatele zdícího materiálu? Pak Vás jistě osloví nabídka společnosti Rajniš stavebniny z Kladna. Nabídka kvalitního zdícího materiálu a příslušenství od známého výrobce je určena jak stavebním firmám, tak i drobným odběratelům. Jedná se o nejoblíbenější a nejužívanější zdící materiály, které jsou použitelné pro nosné a výplňové stěny a příčky, ale i pro obvodové konstrukce a vyhovují také nárokům na stavbu nízkoenergetických domů. V případě zájmu o více informací k nabídce zdícího materiálu kontaktujte prosím společnost Rajniš stavebniny.


Pórobetonové tvárnice YTONG prodej Kladno – moderní stavební materiál

Pórobetonové tvárnice YTONG prodej Kladno – moderní stavební materiál

Firma Rajniš stavebniny z Kladna prodává a všem klientům doporučuje pórobetonové tvárnice YTONG. Tyto oblíbené a velmi využívané tvárnice mají výborné izolační vlastnosti a jsou vhodné i pro stavbu nízkoenergetických staveb a to bez nutnosti dalších nákladů na zateplení. Lze je použít na stavbu obvodových i nosných zdí, stejně jako příček nebo výplňových zdí. Pórobetonové tvárnice YTONG jsou navíc odolné proti požáru a změnám teplot i mechanickému poškození. Pro další informace nebo objednávky neváhejte kontaktovat firmu Rajniš stavebniny z Kladna.