Kabely, Turecko

Kabely, Turecko

Jmenuji se Victoria Osada a jsem exportní manažer prodeje společnosti Turkish Petkab Cable.
Naše společnost je jedním z předních výrobců kabelových výrobků v Turecku a nyní se rozvíjíme na trhy v západní a východní Evropě a regionu Asie.
Máte-li zájem, pošleme vám katalog.
Náš sortiment se skládá z kabelů uvedených níže.
-Kontrolní - ovládací kabely
-Přístrojové kabely
-Vysoce Flexibilní Ovládací kabely
-Teplotám odolné kabely - PVC - silikonový - TPE
-Kabely pro přenos dat
-Audio, video a bezpečnostní kabely
-Kabely pro požární bezpečnost a telekomunikační kabely
-Koaxiální kabely

Bližší informace na našich webových stránkách: www.petkab.com.tr

S pozdravem
Victoria Osada

(Ms) Victoria Osada | Sales Representative Petkab Cable Co. Ltd.
Address: Perpa Ticaret Merkezi A Blok Kat 2 No: 80
34384 Okmeydani Sisli-Istanbul / TURKEY
Tel: +90 (212) 210 67 32 (PBX) | Fax: +90 (212) 222 73 00
E-mail: sales@petkab.com.tr
Website: www.petkab.com.tr

Původní znění:
Inquiry
Hello, Dear Partners ! !
My name is Victoria Osada and I`m export sales manager of Turkish Petkab Cable company.
Our company is one of the leading manufacturers of cable products in Turkey and now we are developing markets of West and East Europe and Region of Asia..
If you are interested, we will send you our catalogue in the hope of doing business with you. Just give us opportunity and assure you that your order will be executed to your best satisfaction.

Our product range consists of cables mentioned below.

-Control - Command Cables
-Instrumentation Cables
-Highly Flexible Control Cables
-Heat Resistant Cables - PVC - Silicone - TPE
- Data Transmission Cables
- Audio, Video and Security Cables
- Fire Security and Telecommunication Cables
- Coaxial Cables

Do you have any requirements from them? If you do please send me your request about them and I will try to give our best offer for you.

We would like to meet your cable requirements with great pleasure.
Please check our website: www.petkab.com.tr
I look forward to your response.

Best regards

Victoria Osada

(Ms) Victoria Osada | Sales Representative Petkab Cable Co. Ltd.
Address: Perpa Ticaret Merkezi A Blok Kat 2 No: 80
34384 Okmeydani Sisli-Istanbul / TURKEY
Tel: +90 (212) 210 67 32 (PBX) | Fax: +90 (212) 222 73 00
E-mail: sales@petkab.com.tr
Website: www.petkab.com.tr
Poptávka byla vložena dne:
03.01.2017 10:49

Platnost poptávky:
03.04.2017 10:36

Kontaktní osoba:
Petkab Cable

Kontaktní email:

Telefon:
+905 530 064 914

Země:
Turkey

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Kabeláž, kabelové svazky, konektory pro motorsport-výroba na míru

Kabeláž, kabelové svazky, konektory pro motorsport-výroba na míru

Společnost Ray Service dodává kabeláž, kabelové svazky a konektory pro motorsport, automobilovou a dopravní techniku. Každý náš projekt vyžaduje jiný přístup, proto vytváříme řešení na míru, dle podkladů zákazníka. Dbáme na dodržení všech požadovaných standardů a specifikací a jsme schopni výroby ve velmi krátkém čase. Při výrobě spolupracujeme s renomovanými značkami. Spolupracujeme s továrním týmem Škoda Motorsport při výrobě nových kabelážních svazků do závodního vozu. Jsme specialisté na složitou kabeláž, pro výrobu svazků používáme makety, takže každý svazek je shodný s předchozím. V oboru Reverse engineering jsme schopni dodat na základě starého dílu nové.


Výroba a montáž elektrických rozváděčů

Výroba a montáž elektrických rozváděčů

Výrobu i montáž elektrických rozvaděčů svěřte firmě MANEL, spol. s.r.o. se sídlem v Šumperku nedaleko Zábřehu. Zajistíme vám výrobu a montáž: - nízkonapěťové a kompenzačních rozváděče - rozváděče pro automatickou regulaci a řízení - bytové rozváděče. Rozváděče jsou dodávány dle požadavků investora v různých provedeních, závislých například od stupně krytí, napěťové soustavy nebo technologických nároků. Také vám poskytneme odborné konzultace a záruční i pozáruční servis 24 hod on-line. Klademe důraz na kvalitu našich služeb a maximální spokojenost zákazníka.


Třífázové a jednofázové elektroměry řady NOVA - Praha

Třífázové a jednofázové elektroměry řady NOVA - Praha

Uvažujete-li vážně o úsporách ve spotřebě elektrické energie, pak elektroměry řady NOVA vám zajistí, kromě fakturační spotřeby kWh, také naměření dalších parametrů kvality profilu elektrické energie. Navíc jsou v elektroměru k dispozici uživatelská počítadla, která jsou nulovatelná. Prodej elektroměrů řady NOVA zajišťuje společnost KRALgroup. V nabídce internetového obchodu můžete nalézt elektroměry: - Třífázové přímé a nepřímé - Jednofázové přímé a nepřímé - S počítadlem provozních hodin - Další příslušenství k elektroměrům Veškeré produkty pochází ze sortimentu řady Nova NOVA. Tyto elektroměry jsou určené i pro montáž na normovanou lištu DIN. K elektroměrům můžete zakoupit také komunikační moduly, čímž se rozšíří oblast použití. Pro další informace se můžete podívat na stránky společnosti KRALgroup, kde také naleznete průvodce sortimentem, který vám pomůže vybrat ty nejvhodnější produkty pro vaše účely.


Prodejna elektroniky - široký sortiment elektro spotřebičů a příslušenství včetně repasování baterií

Prodejna elektroniky - široký sortiment elektro spotřebičů a příslušenství včetně repasování baterií

Jsme tradiční prodejna s elektronikou ve Zlíně, kde si můžete vybrat v širokém sortimentu veškerého elektra od elektronických spotřebičů po elektronické příslušenství. Zajistíme Vám prodej televize nebo jiné spotřební elektroniky stejně tak jako prodej elektroinstalačního materiálů například propojovací kabeláže. Na prodejně Vám zajistíme také repase baterií. Prodej a montáž: - spotřební elektronika - součástky pro elektroniku - náhradní díly, speciální díly Prodej: - elektroinstalačního materiálů (propojovací kabeláže) Repase baterií a akumulátorů


Průmyslové elektromontáže, elektroinstalace technologických zařízení

Průmyslové elektromontáže, elektroinstalace technologických zařízení

Společnost Chropyňská strojírna, a.s. má vlastní elektro divizi. Provádí kompletní průmyslové elektromontáže: -elektroinstalace technologických, výrobních zařízení -osvětlení průmyslových hal -programování, řízení výrobních linek -výroba elektrorozvaděčů, rozvaděčů do 1600 A a 1000 V -průmyslového dopravního zařízení -zvedacích zařízení (jeřáby, jeřábů, výtahy, výtahů, kladkostroje). Působíme nejčastěji v okrese Kroměříž, Přerov, Zlín. Naše sídlo je na adrese Chropyně, Komenského 75. Vlastníme osvědčení Bezpečný podnik z roku 2014.


Kruhové konektory pro vojenské a náročné aplikace ITT Canon-dodávka

Kruhové konektory pro vojenské a náročné aplikace ITT Canon-dodávka

Firma Ray Servis dodává kruhové konektory pro vojenské a náročné aplikace ITT Canon. Je možný výběr a dodávka různých produktových řad, díky tomu nabízíme řešení pro různé potřeby zákazníků, od přenosu signálových informací až po konektory pro přenos vysokých napájecích proudů. Konektory mají robustní provedení z hliníkové slitiny, zajišťují spolehlivé spojení. Využití mají pro vojenské, letecké, průmyslové, dopravní aplikace. Produktové řady: - KPSE/KPT - pro náročné aplikace, signálové přenosy: - KPT – pájecí, vhodné pro malosériovou a prototypovou výrobu - KPSE – krimpovací, vhodné pro sériovou výrobu s možností rychlého kontaktování vodičů a zapojení do konektoru - CA - silové aplikace: - Industrial (CA-COM, CA-Industrial) - Military (CA, CA-B) - CGE/CGL - pro vysoké proudové a napěťové zatížení: - CG konektory vycházejí technicky a rozměrově z řady konektorů CA.